Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Choszczno

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Choszczno – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Choszczno to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie kupującego samodzielnie bywa nieprostym zadaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – jesteś w stanie uniknąć wymienionych kłopotów, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Choszczno. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie nieruchomości finalnemu zainteresowanemu, zwalniając sprzedających z niedogodności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Choszczno zawsze przedstawia uczciwą propozycję cenową nieruchomości. Zaakceptowanie sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego owocuje szybkim uiszczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Choszczno i skup domów Choszczno – kim jesteśmy?

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o kolejne lokalizacje. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do klientów z ościennych województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w każdą część Polski, by obejrzeć nieruchomość i ustalić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Choszczno może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Choszczno udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Choszczno – jak to działa?

  Skup nieruchomości Choszczno to dogodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Ocena – dotrzemy na miejsce, żeby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta zetknie się z zgodą klienta, w ustalonym czasie i w wybranej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – od razu u notariusza zostanie dokonane wręczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Choszczno to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie domu poprzedzone jest ustaleniem ceny domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Choszczno wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz redagujemy sprawozdanie, w którym nakreślone zostają najważniejsze atuty oraz wady oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analityczna, na bazie zgromadzonych dokumentów, określa kwotę skupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną informację tyczącą się wartości skupu i jego akceptacja determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie lub osobiście.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Choszczno podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Choszczno, skup domów Choszczno a także skup gruntów. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz przekazać nam nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Choszczno. Kupimy także mieszkanie która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a następnie sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd z przyjemnością kupimy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie oferty cenowej rozpoczyna następny etap współpracy – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z sprzedającym a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do kontrahenta – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, chociaż jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może znajdować się w pobliżu sprzedającego – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono dość oddalone, aby oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca i wszelkich trudności. Zwolnimy Państwa również z konieczności umówienia daty spotkania w biurze notarialnym oraz wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, by maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie gotówki to wyczekiwany krok w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Choszczno najczęściej wręcza należność w formie gotówki, podczas spotkania w biurze notarialnym. Przyjęcie gotówki od razu, w dodatku w obecności notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami lub na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeżeli sprzedający woli uiszczenie należności przelewem, pieniądze wpłacane są na podany numer konta – również w czasie dopełniania formalności u notariusza. Środki najczęściej docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość przekazania pieniędzy wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Choszczno w trakcie niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację i przypilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie klient zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ