Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Niemcza

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Niemcza – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Niemcza to metoda na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie klienta samodzielnie bywa trudnym wyzwaniem, a zwłaszcza wymagającym czasu. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych problemów, jeżeli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Niemcza. To my przejmiemy sprzedanie mieszkania ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z kłopotów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Niemcza oferuje uczciwą propozycję cenową mieszkania. Zgoda klienta i zawarcie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym uiszczeniem środków, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Niemcza oraz skup domów Niemcza – poznaj nas

  Nasza działalność powstała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał z czasem dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o kolejne rynki. Ofertę pomocy skierowaliśmy do klientów z ościennych województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w każdą część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i zaoferować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Niemcza może pochwalić się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą nabędziemy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Niemcza rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Niemcza – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Niemcza to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Cię jedynie 5 działań:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Ocena – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu podamy cenę, za którą jesteśmy w stanie nabyć dom.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko wycena napotka się z aprobatą kontrahenta, w ustalonym dniu i w określonej przez klienta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Niemcza to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie mieszkania zainicjowane zostaje wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Niemcza przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie oględzin dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach i przygotowywujemy dokument, w którym opisane są kluczowe atuty oraz mankamenty wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na bazie zgromadzonych zapisów, ustala kwotę odkupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację odnośnie wartości skupu a jego zaakceptowanie warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie wiadomości o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Niemcza mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Niemcza, skup domów Niemcza a także skup gruntów. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz przekazać nam nieruchomość w dobrym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaproponujemy pomoc, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Niemcza. Nabędziemy także mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie a w dalszej kolejności sprzedania z korzyścią dla siebie, stąd chętnie zakupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie propozycji cenowej przenosi nas na następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii sprzedającego – absolutnie żadnego nie określamy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Kancelaria notarialna może być położona maksymalnie blisko klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, by oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na dotarcie do miejsca i innych problemów. Zwolnimy Cię też z konieczności umówienia terminu spotkania u notariusza a także zaprezentujemy notariuszowi rodzaj sprawy, by możliwie najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Przekazanie należności

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany etap w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Niemcza zazwyczaj wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, podczas spotkania w biurze notarialnym. Odbiór pieniędzy od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to brak obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na wypłatę trzeba będzie czekać bez końca. W przypadku, jeśli klient woli uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, środki wpłacane są na podany numer konta – także w czasie spotkania u notariusza. Pieniądze zazwyczaj przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę przekazania należności wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Niemcza w ciągu zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ