Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pruszków

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Pruszków – gotówka od ręki

Skup nieruchomości Pruszków to okazja na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie kupującego samodzielnie zdaje się być trudnym wyzwaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie oszczędzić sobie wymienionych niedogodności, gdy tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Pruszków. To my przejmiemy sprzedaż nieruchomości finalnemu nabywcy, odciążając Cię z niedogodności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Pruszków zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu domu. Zaakceptowanie właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

Skup mieszkań Pruszków i skup domów Pruszków – poznaj nas

Nasza firma wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie oferty o nowe rynki. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w dowolną część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i zaproponować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pruszków cieszy się zaufaniem ogromnej liczby klientów, w tym oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować kredyt czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pruszków pomoże.

Skup nieruchomości za gotówkę Pruszków – 5 kroków

Skup nieruchomości Pruszków to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa jedynie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu podamy cenę, za którą możemy przyjąć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli oferta zetknie się z akceptacją właściciela, w zaplanowanym dniu oraz w określonej przez klienta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie pieniędzy – w postaci gotówki bądź przelewem.

Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Pruszków to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

Ustalanie ceny

Przejęcie gruntu zainicjowane zostaje wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Pruszków prowadzi dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie sprawy, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie oględzin dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane zostają główne atuty i wady oglądniętej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie zgromadzonych materiałów, ustala wartość skupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną propozycję dotyczącą ceny skupu a jego aprobata determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie propozycji może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listem czy też osobiście.

Czym jesteśmy zainteresowani?

Skup nieruchomości za gotówkę Pruszków obejmuje skup mieszkań za gotówkę Pruszków, skup domów Pruszków a także skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wysprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też nadpaleniu – zaoferujemy wycenę, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Pruszków. Skupimy również mieszkanie która wymaga remontu. Część z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie i sprzedania z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu zakupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

Spotkanie z notariuszem

Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na drugi etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas spotkania planowany jest z porozumieniu z właścicielem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może znajdować się jak najbliżej sprzedającego – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, by zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na paliwo i wszystkich innych problemów. Zwolnimy Państwa także z obowiązku ustalenia terminu spotkania w kancelarii notarialnej a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, żeby jak najbardziej ograniczyć Państwa trud.

Wypłata pieniędzy

Wręczenie należności to najbardziej oczekiwany etap w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pruszków zwykle przekazuje należność pod postacią gotówki, w momencie wizyty u notariusza. Przyjęcie należności od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na wypłatę trzeba będzie wyczekiwać przez długi czas. W razie, jeśli kontrahent woli wpłatę na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności u notariusza. Pieniądze najczęściej dochodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą formę otrzymania pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Pruszków w trakcie tylko kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

Same niezbędne formalności

Czynimy co w naszej mocy, żeby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Sporządzamy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych sformułowań. W rezultacie klient zostaje wyręczony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ