Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Imielin

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Imielin – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Imielin to metoda na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego na własną rękę zdaje się być ciężkim wyzwaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz uniknąć tych problemów, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Imielin. To my weźmiemy na siebie przekazanie domu końcowemu nabywcy, wyręczając Cię z problemów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Imielin gwarantuje uczciwą propozycję cenową domu. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego kończy się szybkim przekazaniem środków, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Imielin oraz skup domów Imielin – kim jesteśmy?

  Nasza działalność wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na rozbudowanie oferty o nowe obszary. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do sprzedających z okolicznych województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i zaproponować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Imielin może poszczycić się rekomendacją ogromnej liczby kontrahentów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Imielin pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Imielin – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Imielin to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Cię zaledwie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy wycena spotka się z zgodą kontrahenta, w ustalonym terminie i we wskazanej przez kontrahenta siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie zapłaty – w formie gotówki lub na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Imielin to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie nieruchomości poprzedzone jest wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Imielin prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie cechy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie ekspertyzy archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy raport, w którym nakreślone są najistotniejsze atuty i wady danej nieruchomości. Następnie, nasza grupa wyceniająca, na gruncie dostarczonych raportów, proponuje cenę skupu. Właściciel nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą wartości skupu a jego decyzja determinuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Zaprezentowanie propozycji może nastąpić przez telefon, listem lub osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Imielin dzieli się skup mieszkań za gotówkę Imielin, skup domów Imielin oraz skup działek. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Imielin. Skupimy również dom z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z planem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę i sprzedania z profitem, dlatego z ochotą zakupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akcept oferty cenowej rozpoczyna następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia umawiany jest z porozumieniu z klientem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym przypadku żadnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się w pobliżu klienta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, by zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca i innych trudności. Wyręczymy Cię również z konieczności dogadania czasu spotkania w kancelarii notarialnej i przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum zredukować Państwa wysiłki.

  Przekazanie pieniędzy

  Wręczenie należności to najmilszy punkt w procesie współpracy. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Imielin zawsze przekazuje należność w formie gotówki, podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, na dodatek w towarzystwie notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie oszukańcze albo na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W razie, jeśli sprzedający życzy sobie uiszczenie należności poprzez przelew, należności uiszczane są na określony numer konta – także w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Imielin w przeciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ