Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Wodzisław Śląski

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Wodzisław Śląski – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Wodzisław Śląski to okazja na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie kupującego na własną rękę jest nieprostym wyzwaniem, a nade wszystko długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie takich problemów, jeśli postawisz na propozycję skup nieruchomości Wodzisław Śląski. To my przejmiemy sprzedanie działki końcowemu nabywcy, zwalniając właścicieli z problemów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Wodzisław Śląski zawsze przedstawia uczciwą propozycję cenową domu. Wyrażenie zgody przez właściciela i zawarcie aktu notarialnego skutkuje szybkim przekazaniem środków, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Wodzisław Śląski i skup domów Wodzisław Śląski – poznaj nas

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie aktywności o następne rynki. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z pobliskich województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w dowolną część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i zaoferować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Wodzisław Śląski cieszy się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Wodzisław Śląski pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Wodzisław Śląski – jak to działa?

  Skup nieruchomości Wodzisław Śląski to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Cię jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Oglądanie – dotrzemy pod wskazany adres, żeby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze tego samego dnia przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeśli propozycja zetknie się z zaakceptowaniem kontrahenta, w ustalonym terminie oraz w określonej przez klienta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu u notariusza nastąpi uiszczenie pieniędzy – w formie gotówki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Wodzisław Śląski to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie domu rozpoczęte jest ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Wodzisław Śląski wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie wizyty dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone są najważniejsze atuty oraz minusy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analityczna, na podstawie zgromadzonych raportów, proponuje cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje ofertę odnośnie wartości skupu a jego aprobata uzależnia to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listem bądź podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Wodzisław Śląski obejmuje skup mieszkań za gotówkę Wodzisław Śląski, skup domów Wodzisław Śląski oraz skup nieruchomości rolnych. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – zaproponujemy wsparcie, gdyż realizujemy też skup mieszkań z problemami Wodzisław Śląski. Skupimy też dom z przeznaczeniem do odremontowania. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają domy z zamiarem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie i sprzedania z profitem, dlatego z ochotą nabędziemy dom w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie wartości wyceny inicjuje drugi etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Termin spotkania planowany jest wspólnie z właścicielem a także z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii właściciela – absolutnie nikogo nie określamy, aczkolwiek możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację maksymalnie blisko sprzedającego – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, by zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz konieczności poniesienia opłat na dotarcie do miejsca oraz wszelkich niedogodności. Odciążymy Cię również z konieczności dogadania terminu spotkania w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, aby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie należności

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Wodzisław Śląski zawsze przekazuje należność pod postacią gotówki, w czasie spotkania u notariusza. Przyjęcie gotówki od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami albo na należności trzeba będzie oczekiwać miesiącami. W razie, jeżeli klient preferowałby wpłatę poprzez przelew, pieniądze przelewane są na podany numer konta – także w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze prawie zawsze wpływają na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą możliwość przekazania należności wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Wodzisław Śląski w przeciągu niemalże kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Robimy wszystko, żeby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę i dopilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ