Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Stary Sącz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Stary Sącz – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Stary Sącz to metoda na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego na własną rękę zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie długotrwałym. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie takich kłopotów, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Stary Sącz. To my przejmiemy sprzedanie nieruchomości finalnemu klientowi, odciążając Cię z trudności i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Stary Sącz proponuje adekwatną kwotę odkupu domu. Wyrażenie zgody przez klienta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się szybkim wypłaceniem pieniędzy, które można przeznaczyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Stary Sącz oraz skup domów Stary Sącz – o nas

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo pozwoliły na poszerzenie aktywności o kolejne tereny. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w dowolną część kraju, by zobaczyć nieruchomość i zaoferować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Stary Sącz cieszy się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Stary Sącz rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Stary Sącz – jak to działa?

  Skup nieruchomości Stary Sącz to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Cię tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w dniu wizyty podamy kwotę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena napotka się z zaakceptowaniem sprzedającego, w umówionym terminie oraz w wybranej przez sprzedającego siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi przekazanie zapłaty – w formie gotówki bądź na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Stary Sącz to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie domu poprzedzone jest wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Stary Sącz przeprowadza szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie analizy archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy raport, w którym przedstawione są główne plusy a także minusy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na podstawie przekazanych raportów, określa kwotę odkupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje ofertę tyczącą się kwoty skupu i jego aprobata uzależnia to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, listownie bądź w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Stary Sącz obejmuje skup mieszkań za gotówkę Stary Sącz, skup domów Stary Sącz oraz skup działek. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować pomoc, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Stary Sącz. Kupimy także dom do generalnego remontu. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, stąd z ochotą kupimy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny rozpoczyna następny etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Termin tego wydarzenia zaplanowywany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest pozostawione dla właściciela – w żadnym razie żadnego nie określamy, choć jesteśmy w stanie posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się jak najbliżej sprzedającego – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo oddalone, by oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na podróż i wszystkich innych problemów. Zwolnimy Cię także z obowiązku ustalenia daty spotkania w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, żeby do minimum zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie gotówki

  Odbiór pieniędzy to najmilszy punkt w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Stary Sącz zazwyczaj przekazuje opłatę w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności u notariusza. Przyjęcie pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w obecności notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na wypłatę będziemy zmuszeni wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, jeśli kontrahent preferuje wpłatę na konto bankowe, środki wpłacane są na określony numer konta – także podczas wizyty u notariusza. Pieniądze zazwyczaj przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość otrzymania ustalonej kwoty określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Stary Sącz w przeciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Sporządzamy umowę jak i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ