Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Łuków

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Łuków – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Łuków to sposób na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie jest trudnym przedsięwzięciem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zredagowanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Łuków. To my zaangażujemy się w sprzedanie mieszkania finalnemu nabywcy, zwalniając właścicieli z problemów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Łuków gwarantuje uczciwą propozycję cenową domu. Zgoda kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Łuków i skup domów Łuków – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał z czasem pozwoliły na rozbudowanie działalności o kolejne obszary. Inicjatywę pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w dowolną część kraju, by zobaczyć nieruchomość i określić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Łuków może poszczycić się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, nadarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Łuków udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Łuków – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Łuków to wygodna sprzedaż domu, od której rozdziela Państwa zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy propozycja napotka się z akceptacją kontrahenta, w ustalonym dniu i we wskazanej przez klienta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane przekazanie należności – w formie gotówki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Łuków to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie własności zainicjowane jest wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Łuków prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie cechy, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie wizyty utrwalamy stan domu na zdjęciach i sporządzamy dokument, w którym opisane zostają najważniejsze atuty oraz wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych zapisów, określa cenę skupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną propozycję tyczącą się kwoty skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Łuków obejmuje skup mieszkań za gotówkę Łuków, skup domów Łuków oraz skup gruntów. Nabywamy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz przekazać nam mieszkanie w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, gdyż przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Łuków. Nabędziemy też nieruchomość z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie i sprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z przyjemnością zakupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna następny etap procesu – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin wizyty umawiany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym razie konkretnego nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację w pobliżu właściciela – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo oddalone, aby oszczędzić właścicielowi czasu oraz przymusu ponoszenia opłat na dojazd a także wszelkich problemów. Odciążymy Państwa również z obowiązku dogadania czasu spotkania w biurze notarialnym i zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, aby maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie gotówki

  Odbiór pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Łuków zazwyczaj przekazuje należność pod postacią gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Odbiór pieniędzy bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie oszukańcze lub na pieniądze będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W przypadku, gdy kontrahent woli uiszczenie należności przelewem, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – również w czasie spotkania w biurze notarialnym. Pieniądze zwykle docierają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Niezależnie, którą opcję otrzymania pieniędzy będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Łuków w przeciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Niewiele formalności

  Robimy wszystko, by jedynie konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Redagujemy umowę i dbamy, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony z dużej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ