Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Sławno

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Sławno – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Sławno to okazja na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być niełatwym przedsięwzięciem, a nade wszystko długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz oszczędzić sobie tych niedogodności, jeżeli postawisz na pomoc skup nieruchomości Sławno. To my zaangażujemy się w sprzedaż domu finalnemu klientowi, zwalniając właścicieli z kłopotów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Sławno gwarantuje adekwatną propozycję cenową nieruchomości. Zgoda klienta i podpisanie aktu notarialnego kończy się szybkim wypłaceniem środków, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Sławno i skup domów Sławno – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na poszerzenie oferty o kolejne lokalizacje. Inicjatywę wsparcia zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiednich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w dowolną część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i ustalić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Sławno może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością odkupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz kupić nowe lokum, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany spłacić kredyt czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Sławno rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Sławno – jak to działa?

  Skup nieruchomości Sławno to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Ocena – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w dniu wizyty przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skłonni kupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli oferta napotka się z akceptem sprzedającego, w umówionym terminie i w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi uiszczenie należności – do ręki albo poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Sławno to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie nieruchomości zainicjowane zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Sławno przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie aspekty, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie ekspertyzy utrwalamy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także sporządzamy raport, w którym nakreślone są kluczowe atuty oraz minusy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na bazie przekazanych raportów, proponuje cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje informację odnośnie kwoty skupu a jego zaakceptowanie uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie oferty może odbyć się telefonicznie, listem czy też w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Sławno obejmuje skup mieszkań za gotówkę Sławno, skup domów Sławno i skup działek. Kupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – zaoferujemy wycenę, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Sławno. Nabędziemy również mieszkanie która wymaga remontu. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie a następnie odsprzedania z zyskiem, a więc chętnie zakupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akcept propozycji cenowej rozpoczyna następny etap transakcji – wizytę w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia ustalany jest z porozumieniu z klientem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się w pobliżu właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, by zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na paliwo i wszystkich innych niedogodności. Zwolnimy Cię również z obowiązku ustalenia czasu spotkania w biurze notarialnym a także przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, by maksymalnie pomniejszyć Państwa trud.

  Przekazanie gotówki

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Sławno zazwyczaj wręcza należność w formie gotówki, w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom lub na wypłatę trzeba będzie wyczekiwać bez końca. W razie, jeśli właściciel wolałby opłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności uiszczane są na określony numer konta – także w trakcie spotkania w kancelarii notarialnej. Środki zwykle wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wypłaty należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Sławno w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, aby tylko konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację jak i przypilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. W rezultacie klient zostaje odciążony ze sporej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ