Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Okonek

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Okonek – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Okonek to metoda na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie jest ciężkim wyzwaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz uniknąć takich problemów, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Okonek. To my weźmiemy na siebie sprzedanie mieszkania finalnemu nabywcy, wyręczając właścicieli z trudności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Okonek oferuje niezaniżoną kwotę odkupu działki. Zgoda kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się szybkim uiszczeniem środków, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Okonek oraz skup domów Okonek – o nas

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie oferty o nowe tereny. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z ościennych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i określić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Okonek może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać kredyt czy po prostu nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Okonek rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Okonek – 5 kroków

  Skup nieruchomości Okonek to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Państwa zaledwie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Oglądnięcie – dotrzemy na miejsce, żeby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj tego samego dnia zaproponujemy sumę, za którą możemy kupić dom.
  4. Akt notarialny – gdy tylko oferta napotka się z aprobatą właściciela, w zaplanowanym dniu i w określonej przez klienta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – już u notariusza nastąpi przekazanie zapłaty – w postaci gotówki albo przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Okonek to najlepsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie domu poprzedzone zostaje ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Okonek prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie analizy dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach i sporządzamy raport, w którym opisane zostają kluczowe zalety oraz negatywy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa wyceniająca, na gruncie dostarczonych dokumentów, proponuje wartość sprzedaży. Właściciel nieruchomości otrzymuje ofertę tyczącą się wartości skupu i jego akceptacja determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przekazanie oferty może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem czy też podczas spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Okonek mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Okonek, skup domów Okonek oraz skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wysprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi lub spaleniu – zaoferujemy wsparcie, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Okonek. Nabędziemy również dom która wymaga remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odświeżenia domu na własną rękę i sprzedaży z zyskiem, dlatego bez problemu nabędziemy dom w jakimkolwiek stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje kolejny etap procesu – spotkanie u notariusza. Termin wizyty zaplanowywany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do klienta – absolutnie konkretnego nie określamy, chociaż jesteśmy w stanie posłużyć radą. Placówka notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej klienta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, aby oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na podróż oraz wszelkich problemów. Odciążymy Państwa też z obowiązku umówienia czasu wizyty u notariusza a także zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, by możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wypłata pieniędzy

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Okonek zawsze wręcza wpłatę w postaci gotówki, w czasie wizyty w biurze notarialnym. Odbiór należności od ręki, w dodatku w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na pieniądze będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeśli właściciel życzy sobie opłatę na konto bankowe, należności wpłacane są na określony numer konta – także podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą opcję wręczenia należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Okonek w przeciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, by jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację i przypilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ