Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Odolanów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Odolanów – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Odolanów to metoda na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego na własną rękę zdaje się być trudnym wyzwaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – możesz zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeżeli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Odolanów. To my zaangażujemy się w odsprzedanie działki ostatecznemu klientowi, zwalniając sprzedających z niedogodności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Odolanów oferuje uczciwą wycenę mieszkania. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Odolanów oraz skup domów Odolanów – o nas

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz większy kapitał po jakimś czasie pozwoliły na poszerzenie oferty o kolejne obszary. Ofertę pomocy zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiadujących województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część Polski, by przeanalizować nieruchomość i zaproponować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Odolanów może pochwalić się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Odolanów udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Odolanów – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Odolanów to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Państwa zaledwie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na miejsce, by ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet w dniu wizyty zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy odkupić mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeśli wycena spotka się z akceptem sprzedającego, w ustalonym czasie i w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Odolanów to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie gruntu poprzedzone zostaje wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Odolanów przeprowadza wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie aspekty, które wpływają na wartość nieruchomości. W czasie spotkania utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone zostają kluczowe pozytywy oraz wady oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie zgromadzonych zapisów, ustala kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą ceny skupu a jego akceptacja uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Odolanów podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Odolanów, skup domów Odolanów a także skup działek. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wysprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po zalaniu czy też spaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Odolanów. Odkupimy też dom która wymaga odremontowania. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają domy z zamysłem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie a w dalszej kolejności odsprzedania z korzyścią dla siebie, a więc chętnie kupimy dom w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na drugi etap współpracy – dopełnienie formalności u notariusza. Termin spotkania ustalany jest razem z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości klienta – absolutnie nikogo nie wskazujemy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, by zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dojazd i innych niedogodności. Zwolnimy Państwa także z obowiązku ustalenia terminu wizyty u notariusza oraz wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, by maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Odolanów najczęściej uiszcza opłatę pod postacią gotówki, w momencie spotkania u notariusza. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie oszukańcze albo na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W razie, jeśli sprzedający preferowałby opłatę na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na podany numer konta – tak samo podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Pieniądze zwykle przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą opcję przekazania należności określi klient, dzięki skup mieszkań Odolanów w trakcie niespełna kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, żeby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa gestii. Opracowywujemy umowę jak i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych fragmentów. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ