Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Dzierżoniów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Dzierżoniów – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Dzierżoniów to okazja na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć takich problemów, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Dzierżoniów. To my przejmiemy sprzedanie domu finalnemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z problemów i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Dzierżoniów zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu domu. Zgoda kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje szybkim uiszczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Dzierżoniów oraz skup domów Dzierżoniów – poznaj nas

  Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam rozbudowanie działalności o następne rynki. Inicjatywę pomocy zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiadujących województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w dowolną część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Dzierżoniów może pochwalić się zaufaniem wielu kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i odkupujących. Chętnie nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, zdarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy po prostu nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Dzierżoniów udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Dzierżoniów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Dzierżoniów to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy pod wskazany adres, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj tego samego dnia podamy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko wycena napotka się z akceptem klienta, w umówionym terminie oraz we wskazanej przez kontrahenta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Dzierżoniów to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie gruntu zainicjowane zostaje wyceną mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Dzierżoniów wykonuje wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W trakcie ekspertyzy dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone są najistotniejsze zalety i wady wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analizująca, na bazie przekazanych zapisów, ustala kwotę skupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje wiadomość dotyczącą ceny skupu a jego decyzja uzależnia to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listownie lub osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Dzierżoniów mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Dzierżoniów, skup domów Dzierżoniów i skup działek. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz przekazać nam dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – zaproponujemy pomoc, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Dzierżoniów. Skupimy również mieszkanie do generalnego remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę i sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc chętnie kupimy dom w każdym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej otwiera następny etap procesu – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z kontrahentem a także z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii kontrahenta – w żadnym razie nikogo nie określamy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona w okolicy kontrahenta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, by oszczędzić klientowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na paliwo oraz innych trudności. Wyręczymy Państwa także z obowiązku ustalenia czasu wizyty u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie należności to najbardziej oczekiwany moment w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Dzierżoniów zazwyczaj przekazuje wpłatę w postaci gotówki, w trakcie dopełniania formalności u notariusza. Odbiór pieniędzy od ręki, na dodatek w obecności notariusza, to wyzbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom lub na pieniądze trzeba będzie oczekiwać bez końca. W przypadku, jeśli sprzedający woli wpłatę na konto bankowe, środki przelewane są na wskazany numer konta – także w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Należności zwykle dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Dzierżoniów w trakcie tylko kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Minimum formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Redagujemy umowę jak i dopilnowujemy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejasnych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ