Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Babimost

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Babimost – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Babimost to metoda na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie zdaje się być trudnym wyzwaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zamieszczanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – możesz oszczędzić sobie powyższych niedogodności, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Babimost. To my przejmiemy sprzedanie działki finalnemu zainteresowanemu, odciążając sprzedających z niedogodności i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Babimost zawsze przedstawia niezaniżoną wycenę mieszkania. Akcept kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem należności, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Babimost oraz skup domów Babimost – kim jesteśmy?

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym odkupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam powiększenie oferty o kolejne rynki. Propozycję współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z okolicznych województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w każdą część kraju, aby przeanalizować nieruchomość i zaproponować kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Babimost cieszy się zaufaniem wielu klientów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Babimost pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Babimost – jak to działa?

  Skup nieruchomości Babimost to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli sprzedających jedynie 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Ocena – dotrzemy na miejsce, żeby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą możemy przyjąć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy propozycja spotka się z zgodą klienta, w ustalonym czasie i w wybranej przez właściciela kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już u notariusza nastąpi wręczenie pieniędzy – do ręki bądź na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Babimost to najdogodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie domu zainicjowane jest ustaleniem ceny nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Babimost przeprowadza wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie cechy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie ekspertyzy archiwizujemy stan domu na zdjęciach a także przygotowywujemy raport, w którym przedstawione zostają główne plusy oraz negatywy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa analizująca, na bazie przekazanych raportów, określa kwotę nieruchomości. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję dotyczącą kwoty skupu a jego aprobata warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie wiadomości o cenie może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Babimost podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Babimost, skup domów Babimost a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz przekazać nam nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi czy też nadpaleniu – zaoferujemy wycenę, ponieważ przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Babimost. Skupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują mieszkania z planem flippingu – odświeżenia mieszkania samodzielnie a później odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z przyjemnością zakupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej inicjuje drugi etap procesu – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin wizyty planowany jest z porozumieniu z klientem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie nikogo nie wskazujemy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Kancelaria notarialna może być położona jak najbliżej sprzedającego – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, by zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na paliwo oraz innych problemów. Zwolnimy Cię również z konieczności umówienia terminu spotkania w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, by jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wypłata gotówki

  Wręczenie gotówki to najmilszy etap w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Babimost zazwyczaj uiszcza należność pod postacią gotówki, w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie gotówki od ręki, na dodatek w towarzystwie notariusza, to brak ryzyka, że coś będzie nieuczciwe albo na pieniądze będziemy zmuszeni czekać miesiącami. W razie, gdy kontrahent woli wpłatę na konto bankowe, pieniądze przelewane są na wskazany numer konta – tak samo w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności zazwyczaj wpływają na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą opcję otrzymania pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Babimost w trakcie tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, aby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę oraz dbamy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ