Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Jedlicze

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Jedlicze – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Jedlicze to sposób na błyskawiczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego na własną rękę jest niełatwym wyzwaniem, a szczególnie czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie wymienionych problemów, jeśli tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Jedlicze. To my weźmiemy na siebie sprzedaż nieruchomości końcowemu nabywcy, wyręczając Cię z problemów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Jedlicze zawsze przedstawia uczciwą wycenę działki. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Jedlicze oraz skup domów Jedlicze – o nas

  Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał stopniowo dały nam szansę na powiększenie działalności o dalsze tereny. Propozycję wsparcia zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z sąsiadujących województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w jakąkolwiek część Polski, aby przeanalizować nieruchomość i określić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Jedlicze może poszczycić się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Z ochotą zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Jedlicze rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Jedlicze – jak to działa?

  Skup nieruchomości Jedlicze to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – dotrzemy na podaną lokalizację, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skorzy nabyć nieruchomość.
  4. Akt notarialny – jeśli propozycja spotka się z zaakceptowaniem właściciela, w ustalonym czasie oraz we wskazanej przez właściciela placówce notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza nastąpi uiszczenie należności – do ręki lub poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Jedlicze to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie mieszkania rozpoczęte zostaje wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Jedlicze wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie cechy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i redagujemy dokument, w którym nakreślone są najważniejsze pozytywy i wady wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa analityczna, na gruncie zgromadzonych raportów, określa kwotę odkupu. Właściciel nieruchomości dostaje ofertę odnośnie wartości skupu a jego zaakceptowanie warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się przez telefon, listownie czy też w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Jedlicze podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Jedlicze, skup domów Jedlicze i skup nieruchomości rolnych. Skupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaoferujemy wycenę, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Jedlicze. Skupimy również mieszkanie do gruntownego odświeżenia. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują domy z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, dlatego chętnie kupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja wartości wyceny rozpoczyna drugi etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Termin spotkania planowany jest razem z klientem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej kontrahenta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono znacznie odległe, żeby oszczędzić klientowi czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na dotarcie do miejsca a także innych problemów. Odciążymy Państwa również z konieczności dogadania terminu wizyty w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, by maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie gotówki

  Przekazanie należności to najprzyjemniejszy krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Jedlicze zawsze uiszcza wpłatę pod postacią gotówki, podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Przyjęcie gotówki od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie oszukańcze albo na wypłatę będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W razie, gdy sprzedający preferuje uiszczenie należności na konto bankowe, środki uiszczane są na wskazany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas wizyty w biurze notarialnym. Środki najczęściej docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą opcję przekazania należności wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Jedlicze w ciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Sporządzamy dokumenty i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje odciążony ze znacznej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ