Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Żywiec

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Żywiec – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Żywiec to sposób na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie kupującego samodzielnie jest ciężkim wyzwaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Żywiec. To my przejmiemy odsprzedanie działki ostatecznemu klientowi, wyręczając Cię z niedogodności i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Żywiec proponuje adekwatną kwotę odkupu nieruchomości. Zgoda właściciela i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Żywiec oraz skup domów Żywiec – poznaj nas

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Początkowym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał po jakimś czasie umożliwiły nam poszerzenie oferty o nowe obszary. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z ościennych województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część kraju, by obejrzeć nieruchomość i ustalić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Żywiec może poszczycić się pozytywną opinią ogromnej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Żywiec rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Żywiec – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Żywiec to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Ocena – dotrzemy na miejsce, aby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy wycena napotka się z zgodą klienta, w umówionym czasie i w wybranej przez sprzedającego placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza nastąpi uiszczenie pieniędzy – w formie gotówki albo na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Żywiec to najbardziej komfortowa sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie domu zainicjowane zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Żywiec prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie spotkania dokumentujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego oraz przygotowywujemy raport, w którym opisane są główne atuty a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na gruncie przekazanych raportów, ustala cenę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości dostaje wiadomość dotyczącą ceny skupu a jego aprobata warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź w trakcie spotkania.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Żywiec podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Żywiec, skup domów Żywiec i skup gruntów. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy pragniesz sprzedać mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaproponujemy pomoc, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Żywiec. Skupimy także mieszkanie do gruntownego remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania domu na własną rękę a następnie odsprzedania z profitem, dlatego chętnie kupimy mieszkanie w każdym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na drugi etap kupna-sprzedaży – spotkanie w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty planowany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, chociaż możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w pobliżu właściciela – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, żeby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na podróż i innych niedogodności. Odciążymy Państwa też z konieczności dogadania czasu wizyty w biurze notarialnym a także przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wypłata gotówki

  Odbiór gotówki to wyczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Żywiec zazwyczaj przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Wręczenie gotówki od razu, dodatkowo przy udziale notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy zmuszeni oczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli sprzedający woli wpłatę poprzez przelew, środki uiszczane są na określony numer konta – również bezpośrednio podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Należności zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą formę wypłaty pieniędzy wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Żywiec w ciągu zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, aby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty jak i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ