Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Głogów Małopolski

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Głogów Małopolski – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Głogów Małopolski to metoda na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie kupującego samodzielnie bywa nieprostym zadaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość oszczędzić sobie powyższych kłopotów, jeżeli postawisz na propozycję skup nieruchomości Głogów Małopolski. To my przejmiemy przekazanie domu końcowemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z trudności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Głogów Małopolski gwarantuje adekwatną wycenę mieszkania. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym uiszczeniem należności, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Głogów Małopolski i skup domów Głogów Małopolski – poznaj nas

  Nasza firma wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwszym miejscem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie działalności o kolejne rynki. Propozycję wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w jakąkolwiek część kraju, żeby ocenić nieruchomość i ustalić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Głogów Małopolski cieszy się rekomendacją wielu klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Głogów Małopolski udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Głogów Małopolski – 5 kroków

  Skup nieruchomości Głogów Małopolski to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oględziny – przybędziemy na miejsce, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć nieruchomość.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena napotka się z zgodą klienta, w umówionym czasie i we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już u notariusza zostanie dokonane przekazanie ustalonej kwoty – do ręki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Głogów Małopolski to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie gruntu rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Głogów Małopolski prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie sprawy, które wpływają na cenę nieruchomości. Podczas analizy dokumentujemy stan nieruchomości na zdjęciach a także sporządzamy dokument, w którym nakreślone zostają najistotniejsze atuty oraz mankamenty danej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie przekazanych raportów, ustala kwotę skupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje wiadomość odnośnie ceny skupu a jego zaakceptowanie uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może nastąpić przez telefon, poprzez wysłanie listu lub osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Głogów Małopolski podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Głogów Małopolski, skup domów Głogów Małopolski i skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz wysprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu lub spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Głogów Małopolski. Skupimy też nieruchomość do gruntownego odremontowania. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z profitem, a więc z ochotą nabędziemy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na kolejny etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Czas tego wydarzenia planowany jest wspólnie z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, chociaż możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w okolicy kontrahenta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, by zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dotarcie do miejsca oraz jakichkolwiek innych problemów. Odciążymy Cię też z obowiązku ustalenia terminu wizyty w kancelarii notarialnej i zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, aby do minimum ograniczyć Państwa trud.

  Odbiór pieniędzy

  Przekazanie pieniędzy to najprzyjemniejszy punkt w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Głogów Małopolski zwykle wręcza opłatę w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Otrzymanie pieniędzy bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie oszukańcze lub na należności będziemy zmuszeni czekać tygodniami. W razie, gdy klient woli opłatę na konto bankowe, należności przelewane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności prawie zawsze przychodzą na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą opcję przekazania pieniędzy określi klient, dzięki skup mieszkań Głogów Małopolski w przeciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa gestii. Opracowywujemy umowę oraz dopilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje odciążony z dużej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ