Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Sośnicowice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Sośnicowice – szybka transakcja

Skup nieruchomości Sośnicowice to sposób na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie klienta samodzielnie zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie czasochłonnym. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli tylko wybierzesz pomoc skup nieruchomości Sośnicowice. To my przejmiemy sprzedaż nieruchomości finalnemu klientowi, zwalniając właścicieli z problemów i wręczając gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Sośnicowice oferuje uczciwą propozycję cenową domu. Akcept właściciela i sporządzenie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym przekazaniem należności, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

Skup mieszkań Sośnicowice oraz skup domów Sośnicowice – kim jesteśmy?

Nasza firma została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie działalności o kolejne rynki. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w jakąkolwiek część kraju, żeby przeanalizować nieruchomość i zaproponować cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Sośnicowice cieszy się zaufaniem wielu klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz kupić nowe lokum, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Sośnicowice rozwiąże problem.

Skup nieruchomości za gotówkę Sośnicowice – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Sośnicowice to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Cię zaledwie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy kwotę, za którą możemy przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja napotka się z akceptem klienta, w ustalonym czasie i we wskazanej przez właściciela placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – już u notariusza będzie miało miejsce wręczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki bądź przelewem.

Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Sośnicowice to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

Ustalanie ceny

Przejęcie nieruchomości poprzedzone jest ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Sośnicowice wykonuje dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie wizyty dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach i redagujemy dokument, w którym nakreślone zostają najważniejsze zalety a także mankamenty oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na podstawie przekazanych dokumentów, ustala wartość skupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą kwoty skupu a jego akceptacja determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się telefonicznie, poprzez wysłanie listu czy też osobiście.

Przedmiot skupu

Skup nieruchomości za gotówkę Sośnicowice obejmuje skup mieszkań za gotówkę Sośnicowice, skup domów Sośnicowice i skup działek. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz sprzedać mieszkanie w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też nadpaleniu – zaoferujemy wycenę, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Sośnicowice. Kupimy również mieszkanie do generalnego odświeżenia. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z przyjemnością kupimy mieszkanie w niezadowalającym stanie.

Spotkanie w kancelarii notarialnej

Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny przenosi nas na drugi etap transakcji – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Dzień spotkania ustalany jest z porozumieniu z klientem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest pozostawione dla właściciela – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, choć mamy możliwość posłużyć radą. Siedziba notariusza może znajdować się w okolicy właściciela – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, żeby oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na paliwo a także wszystkich innych trudności. Odciążymy Państwa również z obowiązku ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby do minimum zmniejszyć Państwa trud.

Wręczenie należności

Przekazanie pieniędzy to wyczekiwany krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Sośnicowice najczęściej wręcza należność w formie gotówki, podczas dopełniania formalności u notariusza. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na należności trzeba będzie wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeśli klient wolałby opłatę przelewem, środki uiszczane są na wskazany numer konta – także podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Należności prawie zawsze wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą opcję otrzymania pieniędzy określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Sośnicowice w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży domu.

Ograniczone formalności

Podejmujemy wszelkie działania, żeby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Redagujemy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. Dzięki temu sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ