Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Zelów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Zelów – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Zelów to metoda na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a zwłaszcza długotrwałym. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć powyższych kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Zelów. To my weźmiemy na siebie odsprzedanie działki ostatecznemu zainteresowanemu, zwalniając sprzedających z trudności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Zelów proponuje adekwatną kwotę odkupu domu. Akcept sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego skutkuje szybkim wypłaceniem środków, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Zelów oraz skup domów Zelów – kim jesteśmy?

  Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa i wzrastający kapitał stopniowo pozwoliły na poszerzenie działalności o kolejne rynki. Ofertę wsparcia skierowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w dowolną część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Zelów cieszy się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, w tym sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Zelów pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Zelów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Zelów to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Cię zaledwie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, żeby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć dom.
  4. Akt notarialny – jeśli oferta zetknie się z zaakceptowaniem kontrahenta, w zaplanowanym dniu oraz w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym zostanie dokonane uiszczenie należności – w formie gotówki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Zelów to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie nieruchomości rozpoczęte zostaje określeniem wartości domu. W tym celu, skup nieruchomości Zelów prowadzi wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które rzutują na cenę nieruchomości. W trakcie wizyty archiwizujemy stan domu na fotografiach oraz przygotowywujemy raport, w którym nakreślone zostają najważniejsze pozytywy oraz negatywy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa wyceniająca, na podstawie przekazanych dokumentów, określa wartość sprzedaży. Właściciel nieruchomości dostaje wiadomość odnośnie kwoty skupu a jego akceptacja uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Przekazanie propozycji może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Zelów mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Zelów, skup domów Zelów i skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wysprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po powodzi lub pożarze – zaproponujemy wycenę, gdyż prowadzimy też skup mieszkań z problemami Zelów. Kupimy również nieruchomość która wymaga remontu. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie a w dalszej kolejności odsprzedania z profitem, dlatego chętnie nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna kolejny etap współpracy – spotkanie u notariusza. Czas spotkania ustalany jest razem z właścicielem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może znajdować się maksymalnie blisko sprzedającego – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na podróż a także innych niedogodności. Zwolnimy Państwa również z konieczności dogadania daty wizyty u notariusza oraz przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, aby maksymalnie zmniejszyć Państwa trud.

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy punkt w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Zelów zawsze przekazuje wpłatę w formie gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Wręczenie pieniędzy od ręki, w dodatku przy udziale notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie oszukańcze albo na pieniądze będziemy zmuszeni oczekiwać tygodniami. W przypadku, jeżeli właściciel woli uiszczenie należności przelewem, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – także w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Należności zwykle wpływają na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą możliwość przekazania ustalonej kwoty będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Zelów w przeciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jak najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę i dbamy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ