Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Piwniczna-Zdrój

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Piwniczna-Zdrój – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Piwniczna-Zdrój to metoda na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie kupującego na własną rękę jest niełatwym zadaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zredagowanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie takich problemów, jeśli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Piwniczna-Zdrój. To my zaangażujemy się w odsprzedanie mieszkania końcowemu klientowi, zwalniając Cię z problemów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Piwniczna-Zdrój zawsze przedstawia niezaniżoną wycenę domu. Zaakceptowanie kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wypłaceniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Piwniczna-Zdrój i skup domów Piwniczna-Zdrój – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał stopniowo dały nam szansę na powiększenie aktywności o kolejne obszary. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z okolicznych województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w każdą część kraju, żeby obejrzeć nieruchomość i ustalić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Piwniczna-Zdrój może pochwalić się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą kupimy również Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy pragniesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, musisz spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Piwniczna-Zdrój pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Piwniczna-Zdrój – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Piwniczna-Zdrój to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, by zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy na miejsce, żeby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie kupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – w przypadku, gdy oferta zetknie się z zaakceptowaniem sprzedającego, w zaplanowanym terminie oraz w określonej przez właściciela placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane wręczenie zapłaty – w postaci gotówki lub przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Piwniczna-Zdrój to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie nieruchomości rozpoczęte jest ustaleniem ceny mieszkania. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Piwniczna-Zdrój przeprowadza wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie ekspertyzy archiwizujemy stan nieruchomości na zdjęciach oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są główne atuty oraz negatywy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na bazie zgromadzonych dokumentów, proponuje wartość nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą ceny skupu a jego zaakceptowanie uzależnia to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie czy też podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Piwniczna-Zdrój mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Piwniczna-Zdrój, skup domów Piwniczna-Zdrój i skup działek. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy planujesz sprzedać dom w dobrym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaoferujemy wycenę, ponieważ realizujemy również skup mieszkań z problemami Piwniczna-Zdrój. Skupimy też dom która wymaga odremontowania. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują domy z planem flippingu – wyremontowania nieruchomości we własnym zakresie i sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd z ochotą nabędziemy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny inicjuje kolejny etap współpracy – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień tego wydarzenia planowany jest razem z kontrahentem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości klienta – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona maksymalnie blisko kontrahenta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na paliwo a także jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Cię również z obowiązku dogadania czasu spotkania w kancelarii notarialnej i wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby maksymalnie zmniejszyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie pieniędzy

  Wręczenie pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on w momencie, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Piwniczna-Zdrój najczęściej wręcza należność pod postacią gotówki, w momencie spotkania w kancelarii notarialnej. Otrzymanie pieniędzy od razu, na dodatek w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli czekać przez długi czas. W przypadku, jeśli sprzedający życzy sobie opłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze przelewane są na podany numer konta – również w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki najczęściej docierają na konto najdłużej do 24 h. Bez znaczenia, którą formę otrzymania pieniędzy wybierze klient, dzięki skup mieszkań Piwniczna-Zdrój w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie posiadał niejasnych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje wyręczony ze znacznej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ