Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Bardo

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Bardo – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Bardo to sposób na ekspresową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy we własnym zakresie jest trudnym wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie tych problemów, gdy tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Bardo. To my weźmiemy na siebie przekazanie mieszkania ostatecznemu klientowi, odciążając sprzedających z kłopotów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Bardo proponuje adekwatną propozycję cenową mieszkania. Zgoda klienta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się ekspresowym wypłaceniem pieniędzy, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Bardo i skup domów Bardo – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem umożliwiły nam powiększenie aktywności o następne rynki. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z ościennych województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część Polski, by ocenić nieruchomość i ustalić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Bardo może pochwalić się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz kupić nowe lokum, nadarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Bardo udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Bardo – 5 kroków

  Skup nieruchomości Bardo to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Cię tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli oferta zetknie się z zgodą właściciela, w zaplanowanym dniu i w określonej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym nastąpi wręczenie zapłaty – w formie gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Bardo to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie nieruchomości rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Bardo przeprowadza wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszelkie sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas analizy dokumentujemy stan mieszkania na fotografiach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są główne zalety a także minusy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na bazie zgromadzonych dokumentów, określa kwotę skupu. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną ofertę tyczącą się kwoty skupu i jego decyzja warunkuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listem bądź w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Bardo dzieli się skup mieszkań za gotówkę Bardo, skup domów Bardo i skup gruntów. Skupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaoferujemy wycenę, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Bardo. Skupimy też nieruchomość która wymaga remontu. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości we własnym zakresie a następnie odsprzedania z profitem, dlatego z ochotą nabędziemy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept wartości wyceny inicjuje następny etap procesu – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas spotkania planowany jest z porozumieniu z kontrahentem a także z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, chociaż jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej sprzedającego – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo odległe, aby oszczędzić klientowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na paliwo a także innych trudności. Wyręczymy Cię też z obowiązku umówienia daty spotkania w biurze notarialnym i zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, by możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie gotówki

  Odbiór pieniędzy to najmilszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Bardo zawsze uiszcza opłatę w postaci gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Wręczenie należności bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na pieniądze będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W razie, jeżeli klient życzy sobie uiszczenie należności na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – również bezpośrednio podczas dopełniania formalności u notariusza. Należności zwykle przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Bardo w przeciągu tylko kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, płynących z transakcji, leżała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy umowę i dbamy, żeby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony ze znacznej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ