Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Szydłowiec

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Szydłowiec – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Szydłowiec to metoda na natychmiastową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie klienta samodzielnie jest nieprostym wyzwaniem, a szczególnie pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie powyższych kłopotów, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Szydłowiec. To my weźmiemy na siebie przekazanie nieruchomości ostatecznemu nabywcy, wyręczając właścicieli z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Szydłowiec gwarantuje uczciwą propozycję cenową domu. Akcept kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym wręczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Szydłowiec i skup domów Szydłowiec – o nas

  Nasza działalność wykiełkowała kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz rosnący kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie aktywności o kolejne tereny. Inicjatywę wsparcia zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i zaoferować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Szydłowiec może poszczycić się pozytywną opinią wielu klientów, tak sprzedających, jak i odkupujących. Z ochotą kupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy po prostu nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Szydłowiec pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Szydłowiec – jak to działa?

  Skup nieruchomości Szydłowiec to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Państwa zaledwie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oglądanie – dotrzemy na podaną lokalizację, by przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia podamy kwotę, za którą jesteśmy skorzy nabyć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli oferta spotka się z akceptacją sprzedającego, w ustalonym czasie oraz w określonej przez kontrahenta siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce wręczenie należności – do ręki albo na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Szydłowiec to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie gruntu zainicjowane zostaje wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Szydłowiec wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie spotkania utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są najważniejsze plusy a także minusy oglądniętej nieruchomości. Następnie, nasza ekipa analizująca, na gruncie dostarczonych zapisów, proponuje cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości otrzymuje informację tyczącą się ceny skupu a jego decyzja uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Zaprezentowanie oferty może zostać przeprowadzone przez telefon, listownie lub osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Szydłowiec obejmuje skup mieszkań za gotówkę Szydłowiec, skup domów Szydłowiec oraz skup działek. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Szydłowiec. Skupimy także mieszkanie do gruntownego odremontowania. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z profitem, dlatego z ochotą nabędziemy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept oferty cenowej rozpoczyna drugi etap procesu – wizytę u notariusza. Czas wizyty umawiany jest z porozumieniu z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii kontrahenta – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację jak najbliżej klienta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, by oszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na paliwo a także wszystkich innych trudności. Zwolnimy Państwa także z konieczności umówienia terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, aby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie należności

  Przekazanie gotówki to najbardziej oczekiwany moment w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Szydłowiec zazwyczaj przekazuje należność w postaci gotówki, w czasie spotkania w biurze notarialnym. Wręczenie gotówki od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to brak ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W przypadku, gdy właściciel wolałby opłatę przelewem, pieniądze uiszczane są na określony numer konta – również podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki prawie zawsze dochodzą na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą możliwość otrzymania ustalonej kwoty wskaże klient, dzięki skup mieszkań Szydłowiec w trakcie tylko kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumenty i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ