Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Gdynia

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Gdynia – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Gdynia to okazja na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie nabywcy na własną rękę bywa nieprostym zadaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zredagowanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie oszczędzić sobie tych kłopotów, gdy tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Gdynia. To my zaangażujemy się w przekazanie domu ostatecznemu klientowi, wyręczając właścicieli z kłopotów i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Gdynia oferuje uczciwą wycenę domu. Wyrażenie zgody przez klienta i zawarcie aktu notarialnego owocuje ekspresowym wypłaceniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Gdynia i skup domów Gdynia – poznaj nas

  Nasza działalność została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo dały nam szansę na poszerzenie działalności o kolejne tereny. Inicjatywę współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z okolicznych województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w dowolną część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Gdynia cieszy się uznaniem ogromnej liczby klientów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą zakupimy też Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy planujesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz oddać kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Gdynia pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Gdynia – jak to działa?

  Skup nieruchomości Gdynia to wygodna sprzedaż mieszkania, od której rozdziela Cię tylko 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, by zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy pod wskazany adres, by przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu podamy kwotę, za którą jesteśmy skorzy przyjąć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy wycena zetknie się z zaakceptowaniem właściciela, w ustalonym dniu oraz w wybranej przez klienta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi przekazanie należności – w postaci gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Gdynia to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie własności zainicjowane jest określeniem wartości nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Gdynia prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie oględzin archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach oraz przygotowywujemy raport, w którym przedstawione są najistotniejsze pozytywy i mankamenty danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na gruncie przekazanych raportów, proponuje cenę skupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się ceny skupu a jego akcept determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu lub w czasie umówionej wizyty.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Gdynia dzieli się skup mieszkań za gotówkę Gdynia, skup domów Gdynia a także skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – zaoferujemy wsparcie, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Gdynia. Skupimy także nieruchomość z przeznaczeniem do odremontowania. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z planem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie a później odsprzedania z profitem, a więc z ochotą kupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akceptacja wartości wyceny otwiera kolejny etap kupna-sprzedaży – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas spotkania ustalany jest wspólnie z klientem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym razie nikogo nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w okolicy klienta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przybyć we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo odległe, żeby oszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia kosztów na dotarcie do miejsca oraz wszystkich innych niedogodności. Zwolnimy Państwa także z konieczności umówienia daty wizyty u notariusza a także zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, żeby maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłki.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Gdynia zawsze przekazuje należność w postaci gotówki, w trakcie spotkania u notariusza. Przyjęcie gotówki od razu, w dodatku w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie niezgodne z ustaleniami czy też na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W sytuacji, gdy sprzedający preferuje wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności uiszczane są na określony numer konta – także w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj docierają na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą możliwość wręczenia należności wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Gdynia w ciągu tylko kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Niewiele formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z transakcji, leżała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy umowę oraz przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ