Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Głowno

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Głowno – pieniądze od ręki

Skup nieruchomości Głowno to sposób na błyskawiczną sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie kupującego samodzielnie jest ciężkim zadaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie powyższych kłopotów, jeżeli postawisz na ofertę skup nieruchomości Głowno. To my weźmiemy na siebie sprzedaż nieruchomości ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z trudności i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Głowno zawsze przedstawia adekwatną wycenę nieruchomości. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

Skup mieszkań Głowno i skup domów Głowno – poznaj nas

Nasza działalność powstała kilkanaście lat temu. Pierwszym terenem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem umożliwiły nam poszerzenie oferty o następne obszary. Ofertę pomocy skierowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość dojechać w jakąkolwiek część Polski, żeby zobaczyć nieruchomość i określić cenę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Głowno może poszczycić się uznaniem wielu klientów, w tym sprzedających, jak i odkupujących. Z przyjemnością nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Głowno udzieli wsparcia.

Skup nieruchomości za gotówkę Głowno – jak to działa?

Skup nieruchomości Głowno to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której rozdziela Państwa zaledwie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Ocena – przybędziemy na podaną lokalizację, by zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skłonni nabyć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy propozycja napotka się z akceptacją właściciela, w zaplanowanym terminie oraz w określonej przez klienta kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – w postaci gotówki bądź poprzez przelew.

Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Głowno to najwygodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

Wycena nieruchomości

Odkupienie domu zainicjowane zostaje określeniem wartości mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Głowno prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego oraz przygotowywujemy raport, w którym opisane są najistotniejsze plusy i mankamenty danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analityczna, na bazie przekazanych raportów, określa cenę odkupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną wiadomość tyczącą się kwoty skupu a jego zaakceptowanie uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie propozycji może odbyć się telefonicznie, listownie lub w trakcie spotkania.

Co możesz nam zaoferować?

Skup nieruchomości za gotówkę Głowno obejmuje skup mieszkań za gotówkę Głowno, skup domów Głowno oraz skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz sprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też pożarze – zaproponujemy pomoc, bo prowadzimy również skup mieszkań z problemami Głowno. Nabędziemy też dom z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają mieszkania z planem flippingu – odświeżenia mieszkania na własną rękę a następnie sprzedania z profitem, a więc chętnie zakupimy dom w dowolnym stanie.

Wizyta w biurze notarialnym

Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny przenosi nas na drugi etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z właścicielem a także z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, chociaż możemy posłużyć radą. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu sprzedającego – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, żeby zaoszczędzić sprzedającemu zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na paliwo oraz jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Państwa też z konieczności dogadania daty spotkania u notariusza i przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby jak najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

Przekazanie pieniędzy

Wypłata gotówki to najmilszy krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Głowno zawsze przekazuje wpłatę w postaci gotówki, podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Wręczenie należności od ręki, dodatkowo w obecności notariusza, to brak ryzyka, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać miesiącami. W razie, jeżeli sprzedający preferowałby uiszczenie należności na konto bankowe, środki wpłacane są na wskazany numer konta – także w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Środki zwykle docierają na konto do maksymalnie 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Głowno w trakcie niemalże kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

Minimum formalności

Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy dokumenty jak i przypilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. W rezultacie kontrahent zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ