Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Drezdenko

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Drezdenko – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Drezdenko to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie nabywcy we własnym zakresie zdaje się być nieprostym przedsięwzięciem, a szczególnie czasochłonnym. Zamieszczanie anonsów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć powyższych kłopotów, jeśli tylko zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Drezdenko. To my zaangażujemy się w przekazanie nieruchomości finalnemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z trudności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Drezdenko zawsze przedstawia niezaniżoną propozycję cenową działki. Wyrażenie zgody przez właściciela i podpisanie aktu notarialnego skutkuje szybkim uiszczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Drezdenko oraz skup domów Drezdenko – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Początkowym miejscem, na którym nabywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie działalności o nowe tereny. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część Polski, żeby ocenić nieruchomość i określić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Drezdenko cieszy się zaufaniem ogromnej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy po prostu nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Drezdenko rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Drezdenko – jak to działa?

  Skup nieruchomości Drezdenko to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli Państwa tylko 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz spieniężyć.
  2. Oglądanie – przybędziemy na miejsce, by zobaczyć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w dniu wizyty zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeśli propozycja zetknie się z zgodą kontrahenta, w zaplanowanym czasie i w określonej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio u notariusza nastąpi przekazanie zapłaty – w formie gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Drezdenko to najdogodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie własności zainicjowane jest ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Drezdenko przeprowadza szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie aspekty, które rzutują na cenę nieruchomości. Podczas ekspertyzy utrwalamy stan domu na fotografiach a także przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione zostają główne atuty a także minusy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na podstawie zgromadzonych raportów, ustala cenę odkupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną propozycję tyczącą się wartości skupu i jego akceptacja warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź osobiście.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Drezdenko dzieli się skup mieszkań za gotówkę Drezdenko, skup domów Drezdenko i skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – zaoferujemy pomoc, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Drezdenko. Skupimy też dom do gruntownego odremontowania. Część z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – odremontowania nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, stąd z ochotą zakupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Zaakceptowanie wartości wyceny przenosi nas na kolejny etap kupna-sprzedaży – spotkanie u notariusza. Czas spotkania zaplanowywany jest razem z kontrahentem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości właściciela – absolutnie żadnego nie narzucamy, choć mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona w pobliżu klienta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć we wskazane miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo odległe, żeby oszczędzić klientowi straty czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na dotarcie do miejsca i innych problemów. Zwolnimy Cię także z obowiązku umówienia czasu wizyty u notariusza i wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum zmniejszyć Państwa trud.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany moment w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Drezdenko zazwyczaj przekazuje wpłatę w postaci gotówki, podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Przyjęcie gotówki bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na należności będziemy zmuszeni czekać bez końca. W sytuacji, gdy właściciel wolałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, należności przelewane są na określony numer konta – tak samo w trakcie wizyty u notariusza. Należności prawie zawsze dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą formę wypłaty pieniędzy wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Drezdenko w ciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, żeby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wypływających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty jak i dopilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych zapisów. Dzięki temu kontrahent zostaje odciążony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ