Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Końskie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Końskie – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Końskie to metoda na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie klienta samodzielnie zdaje się być trudnym zadaniem, a zwłaszcza czasochłonnym. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie powyższych problemów, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Końskie. To my weźmiemy na siebie przekazanie mieszkania finalnemu nabywcy, wyręczając Cię z kłopotów i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Końskie gwarantuje uczciwą wycenę mieszkania. Zaakceptowanie sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym przekazaniem należności, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Końskie i skup domów Końskie – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i wzrastający kapitał po jakimś czasie pozwoliły na poszerzenie działalności o nowe obszary. Propozycję współpracy skierowaliśmy do sprzedających z sąsiadujących województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w każdą część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i określić wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Końskie cieszy się zaufaniem niezliczonej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Końskie pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Końskie – 5 kroków

  Skup nieruchomości Końskie to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Ocena – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w tym samym dniu zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić dom.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy propozycja spotka się z akceptem kontrahenta, w ustalonym dniu oraz w wybranej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – od razu w biurze notarialnym będzie miało miejsce uiszczenie pieniędzy – do ręki bądź na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Końskie to najlepsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie nieruchomości zainicjowane jest wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Końskie prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas ekspertyzy dokumentujemy stan mieszkania przy pomocy aparatu fotograficznego oraz redagujemy dokument, w którym opisane zostają kluczowe pozytywy i negatywy wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na bazie dostarczonych dokumentów, proponuje cenę odkupu. Właściciel nieruchomości dostaje informację dotyczącą wartości skupu a jego zaakceptowanie uzależnia to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przedstawienie informacji o cenie może zostać przeprowadzone w rozmowie telefonicznej, poprzez wysłanie listu czy też w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Końskie mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Końskie, skup domów Końskie oraz skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz wysprzedać nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – zaoferujemy wycenę, bo przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Końskie. Skupimy też dom do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują domy z planem flippingu – odremontowania nieruchomości na własną rękę i sprzedania z zyskiem, dlatego z ochotą zakupimy dom w każdym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na kolejny etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Czas wizyty zaplanowywany jest wspólnie z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, choć możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona w pobliżu kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia opłat na podróż a także innych problemów. Zwolnimy Państwa również z obowiązku dogadania czasu wizyty w biurze notarialnym oraz zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby jak najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie gotówki

  Przekazanie należności to najprzyjemniejszy krok w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy obydwie strony złożą podpis akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Końskie zawsze przekazuje opłatę w formie gotówki, w momencie spotkania w biurze notarialnym. Odbiór pieniędzy od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to brak ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na wypłatę będziemy musieli czekać tygodniami. W przypadku, jeżeli sprzedający preferowałby wpłatę na konto bankowe, środki wpłacane są na podany numer konta – także w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Należności prawie zawsze wpływają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wypłaty pieniędzy wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Końskie w trakcie zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumenty i dbamy, żeby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W efekcie klient zostaje wyręczony ze sporej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ