Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Raciąż

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Raciąż – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Raciąż to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie bywa ciężkim wyzwaniem, a szczególnie długotrwałym. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie powyższych kłopotów, gdy tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Raciąż. To my zaangażujemy się w sprzedanie domu ostatecznemu nabywcy, wyręczając sprzedających z kłopotów i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Raciąż zawsze przedstawia niezaniżoną kwotę odkupu nieruchomości. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Raciąż oraz skup domów Raciąż – kim jesteśmy?

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Początkowym terenem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie działalności o następne rynki. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiadujących województw. Dzisiaj oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli dojechać w jakąkolwiek część Polski, by obejrzeć nieruchomość i zaoferować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Raciąż może pochwalić się uznaniem wielu klientów, w tym sprzedających, jak i nabywających. Z przyjemnością zakupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz się przeprowadzić, zdarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Raciąż pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Raciąż – jak to działa?

  Skup nieruchomości Raciąż to komfortowa sprzedaż domu, od której rozdziela sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – przyjedziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty podamy cenę, za którą możemy kupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli wycena spotka się z akceptacją kontrahenta, w zaplanowanym terminie oraz w wybranej przez kontrahenta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Wypłata – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi wręczenie pieniędzy – do ręki bądź poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Raciąż to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przekazanie domu zainicjowane jest wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Raciąż wykonuje wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas ekspertyzy dokumentujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy dokument, w którym opisane są główne atuty a także minusy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa wyceniająca, na podstawie zgromadzonych materiałów, określa wartość sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną propozycję dotyczącą wartości skupu i jego aprobata uzależnia to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie wiadomości o cenie może odbyć się w rozmowie telefonicznej, listem lub osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Raciąż podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Raciąż, skup domów Raciąż oraz skup działek. Odkupujemy wszelkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz przekazać nam mieszkanie w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź pożarze – zaoferujemy wsparcie, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Raciąż. Odkupimy także nieruchomość do gruntownego odświeżenia. Część z naszych kupujących to ludzie, którzy kupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania mieszkania na własną rękę a później sprzedania z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu zakupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na drugi etap procesu – spotkanie w biurze notarialnym. Termin spotkania umawiany jest z porozumieniu z klientem oraz z notariuszem. Wybór notariusza należy do właściciela – absolutnie konkretnego nie określamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może znajdować się w pobliżu klienta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, żeby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca oraz jakichkolwiek innych problemów. Zwolnimy Cię też z obowiązku ustalenia terminu wizyty w kancelarii notarialnej a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, aby do minimum ograniczyć Państwa trud.

  Przekazanie pieniędzy

  Wypłata gotówki to wyczekiwany moment w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Raciąż zawsze uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w czasie wizyty u notariusza. Otrzymanie ustalonej kwoty pieniędzy od ręki, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to eliminacja wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom albo na pieniądze trzeba będzie oczekiwać tygodniami. W razie, gdy kontrahent wolałby opłatę przelewem, środki wpłacane są na określony numer konta – także podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Środki zazwyczaj dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą możliwość otrzymania należności wskaże klient, dzięki skup mieszkań Raciąż w przeciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Opracowywujemy dokumentację oraz przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ