Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nowy Tomyśl

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nowy Tomyśl – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Nowy Tomyśl to metoda na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Znajdywanie zainteresowanego na własną rękę jest niełatwym przedsięwzięciem, a szczególnie czasochłonnym. Napisanie afiszów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość oszczędzić sobie takich niedogodności, gdy tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Nowy Tomyśl. To my zaangażujemy się w sprzedanie domu końcowemu klientowi, wyręczając Cię z trudności i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Tomyśl zawsze przedstawia uczciwą kwotę odkupu domu. Akcept kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się szybkim przekazaniem należności, które mogą być przeznaczone na upragniony cel.

  Skup mieszkań Nowy Tomyśl oraz skup domów Nowy Tomyśl – poznaj nas

  Nasza firma została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie działalności o nowe tereny. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w każdą część kraju, by obejrzeć nieruchomość i określić wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Tomyśl może pochwalić się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością nabędziemy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, nadarzyła się sytuacja, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nowy Tomyśl pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Tomyśl – 5 kroków

  Skup nieruchomości Nowy Tomyśl to dogodna sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą pragniesz spieniężyć.
  2. Oględziny – przybędziemy na podaną lokalizację, by ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet tego samego dnia przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy propozycja spotka się z akceptacją sprzedającego, w zaplanowanym terminie oraz w określonej przez sprzedającego siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już u notariusza zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – do ręki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Nowy Tomyśl to najbardziej komfortowa sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przejęcie domu zainicjowane zostaje ustaleniem ceny domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Nowy Tomyśl przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które wpływają na wartość nieruchomości. Podczas spotkania utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są główne plusy i minusy danej nieruchomości. Następnie, nasza sekcja analizująca, na podstawie dostarczonych dokumentów, określa cenę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości ma przekazaną propozycję odnośnie ceny skupu a jego zaakceptowanie determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie informacji o cenie może nastąpić telefonicznie, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Tomyśl dzieli się skup mieszkań za gotówkę Nowy Tomyśl, skup domów Nowy Tomyśl a także skup działek. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wystawić na sprzedaż dom w zadbanym stanie, czy po powodzi bądź spaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Nowy Tomyśl. Odkupimy również nieruchomość która wymaga odremontowania. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie i sprzedaży z profitem, a więc z przyjemnością zakupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie oferty cenowej rozpoczyna kolejny etap współpracy – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Termin wizyty umawiany jest razem z kontrahentem i z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do sprzedającego – w żadnym razie nikogo nie narzucamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko właściciela – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, aby zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na dotarcie do miejsca a także wszystkich innych trudności. Zwolnimy Cię również z obowiązku ustalenia daty spotkania w biurze notarialnym oraz przedstawimy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby jak najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie należności

  Przekazanie należności to najmilszy etap w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Tomyśl zawsze wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku przy udziale notariusza, to eliminacja obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na pieniądze będziemy zmuszeni czekać przez długi czas. W sytuacji, jeżeli właściciel preferuje opłatę na konto bankowe, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – także w trakcie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności prawie zawsze przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą opcję otrzymania ustalonej kwoty wybierze klient, dzięki skup mieszkań Nowy Tomyśl w trakcie zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, żeby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę i sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje zwolniony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ