Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Jordanów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Jordanów – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Jordanów to metoda na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie nabywcy we własnym zakresie jest ciężkim wyzwaniem, a szczególnie czasochłonnym. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Jordanów. To my przejmiemy odsprzedanie nieruchomości końcowemu nabywcy, odciążając sprzedających z problemów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Jordanów oferuje niezaniżoną wycenę domu. Zgoda klienta i zawarcie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym wypłaceniem środków, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Jordanów oraz skup domów Jordanów – o nas

  Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Początkowym obszarem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie aktywności o dalsze lokalizacje. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do sprzedających z sąsiednich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przybyć w dowolną część kraju, aby zobaczyć nieruchomość i zaoferować wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Jordanów może pochwalić się rekomendacją wielu klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Jordanów pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Jordanów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Jordanów to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której oddziela Państwa zaledwie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oględziny – przybędziemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skłonni kupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy oferta napotka się z akceptacją kontrahenta, w ustalonym terminie i w wybranej przez kontrahenta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki lub poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Jordanów to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie gruntu rozpoczęte zostaje określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Jordanów wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które rzutują na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty archiwizujemy stan nieruchomości na fotografiach i redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najważniejsze pozytywy oraz wady wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie zgromadzonych zapisów, ustala kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną wiadomość odnośnie kwoty skupu i jego akcept warunkuje to, czy traksakcja zakończy się sukcesem. Przekazanie propozycji może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Jordanów mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Jordanów, skup domów Jordanów i skup działek. Skupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po zalaniu bądź nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, gdyż prowadzimy także skup mieszkań z problemami Jordanów. Kupimy również dom z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują mieszkania z zamysłem flippingu – odremontowania nieruchomości samodzielnie a następnie odsprzedania z profitem, dlatego bez problemu kupimy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy rozpoczyna drugi etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności u notariusza. Czas spotkania ustalany jest z porozumieniu z kontrahentem i z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość posłużyć radą. Placówka notarialna może być położona maksymalnie blisko kontrahenta – jako firma realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, by oszczędzić kontrahentowi czasu oraz przykrej konieczności poniesienia kosztów na dojazd oraz innych niedogodności. Zwolnimy Cię też z konieczności umówienia czasu wizyty w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi szczegóły sprawy, aby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie gotówki

  Przekazanie gotówki to najbardziej oczekiwany krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Jordanów zwykle wręcza opłatę w postaci gotówki, podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Otrzymanie pieniędzy od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to brak ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na należności będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W razie, jeśli klient preferowałby wpłatę przelewem, pieniądze przelewane są na określony numer konta – także w trakcie wizyty w kancelarii notarialnej. Należności zwykle dochodzą na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą formę przekazania pieniędzy określi klient, dzięki skup mieszkań Jordanów w ciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, aby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy dokumenty i dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych fragmentów. W rezultacie klient zostaje zwolniony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ