Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Piekary Śląskie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Piekary Śląskie – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Piekary Śląskie to metoda na błyskawiczną sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy we własnym zakresie bywa nieprostym wyzwaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – możesz uniknąć powyższych niedogodności, jeżeli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Piekary Śląskie. To my przejmiemy przekazanie mieszkania ostatecznemu klientowi, zwalniając Cię z kłopotów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Piekary Śląskie gwarantuje uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Zgoda sprzedającego i zawarcie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wręczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Piekary Śląskie oraz skup domów Piekary Śląskie – o nas

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym nabywaliśmy domy, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na rozbudowanie działalności o kolejne obszary. Ofertę pomocy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z pobliskich województw. Dziś oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie przyjechać w jakąkolwiek część kraju, by zobaczyć nieruchomość i zaproponować wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Piekary Śląskie cieszy się uznaniem wielu kontrahentów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Piekary Śląskie udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Piekary Śląskie – jak to działa?

  Skup nieruchomości Piekary Śląskie to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, aby zaoferować nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy wycena napotka się z zgodą sprzedającego, w zaplanowanym czasie oraz we wskazanej przez właściciela placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza zostanie dokonane wręczenie zapłaty – w formie gotówki bądź przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Piekary Śląskie to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie mieszkania rozpoczęte jest ustaleniem ceny domu. W tym celu, skup nieruchomości Piekary Śląskie przeprowadza szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. Podczas wizyty dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach a także redagujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają kluczowe pozytywy a także mankamenty danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja analityczna, na podstawie dostarczonych raportów, ustala kwotę sprzedaży. Sprzedawca nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą ceny skupu i jego akceptacja uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Zaprezentowanie propozycji może zostać przeprowadzone przez telefon, listem lub w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Piekary Śląskie dzieli się skup mieszkań za gotówkę Piekary Śląskie, skup domów Piekary Śląskie a także skup działek. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź spaleniu – zaproponujemy wsparcie, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Piekary Śląskie. Kupimy też nieruchomość która wymaga remontu. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy odkupują domy z zamysłem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc chętnie nabędziemy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na kolejny etap procesu – wizytę w biurze notarialnym. Dzień spotkania ustalany jest razem z właścicielem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie nikogo nie określamy, chociaż możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może być położona w pobliżu sprzedającego – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, aby oszczędzić klientowi czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca i wszelkich trudności. Zwolnimy Państwa też z konieczności umówienia czasu spotkania u notariusza oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, by maksymalnie ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie gotówki

  Przekazanie należności to najbardziej oczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Piekary Śląskie zwykle wręcza opłatę w postaci gotówki, w czasie wizyty w kancelarii notarialnej. Odbiór pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie oszukańcze czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeżeli klient wolałby opłatę na konto bankowe, pieniądze przelewane są na określony numer konta – także w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Środki zazwyczaj dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty wybierze klient, dzięki skup mieszkań Piekary Śląskie w ciągu niespełna kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Robimy wszystko, aby tylko konieczna cześć wszelkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy dokumentację oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. Dzięki temu kontrahent zostaje wyręczony z dużej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ