Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Pionki

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Pionki – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Pionki to okazja na błyskawiczną sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie klienta na własną rękę jest trudnym przedsięwzięciem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – masz możliwość uniknąć tych niedogodności, gdy tylko wybierzesz propozycję skup nieruchomości Pionki. To my zaangażujemy się w sprzedanie działki ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając właścicieli z problemów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Pionki proponuje niezaniżoną propozycję cenową działki. Akcept właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się szybkim uiszczeniem pieniędzy, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Pionki oraz skup domów Pionki – poznaj nas

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym miejscem, na którym odkupywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo pozwoliły na rozbudowanie oferty o dalsze obszary. Propozycję wsparcia skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z ościennych województw. Dziś realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w jakąkolwiek część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i ustalić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Pionki może pochwalić się uznaniem wielu klientów, w tym sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sytuacja, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, musisz uregulować kredyt czy po prostu nie wiesz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Pionki rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Pionki – jak to działa?

  Skup nieruchomości Pionki to komfortowa sprzedaż domu, od której oddziela Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, aby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skłonni odkupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – w przypadku, gdy wycena spotka się z aprobatą właściciela, w zaplanowanym terminie oraz w wybranej przez sprzedającego placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Gotówka – od razu u notariusza będzie miało miejsce uiszczenie należności – w formie gotówki albo na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Pionki to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie nieruchomości rozpoczęte zostaje ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Pionki prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze cechy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas oględzin utrwalamy stan mieszkania na fotografiach i redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione są najważniejsze zalety i negatywy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa wyceniająca, na bazie dostarczonych zapisów, ustala kwotę skupu. Posiadacz nieruchomości dostaje informację tyczącą się ceny skupu a jego decyzja warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź w trakcie spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Pionki mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Pionki, skup domów Pionki a także skup nieruchomości rolnych. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu bądź spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Pionki. Odkupimy też mieszkanie do gruntownego odremontowania. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, dlatego bez problemu nabędziemy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept propozycji cenowej rozpoczyna kolejny etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Czas wizyty umawiany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii właściciela – w żadnym razie żadnego nie określamy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona w pobliżu klienta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, żeby zaoszczędzić klientowi straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na dojazd oraz wszelkich problemów. Zwolnimy Cię też z konieczności dogadania terminu spotkania w biurze notarialnym i przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, by możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa trud.

  Odbiór należności

  Wypłata gotówki to najbardziej oczekiwany krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy obie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Pionki zawsze uiszcza opłatę w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności u notariusza. Otrzymanie gotówki bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe czy też na pieniądze będziemy zmuszeni czekać tygodniami. W razie, gdy sprzedający preferuje wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, pieniądze przelewane są na podany numer konta – także podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Środki zazwyczaj przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Obojętnie, którą formę przekazania pieniędzy wskaże klient, dzięki skup mieszkań Pionki w przeciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by tylko konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Redagujemy umowę i przypilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych fragmentów. Dzięki temu klient zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ