Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Swarzędz

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Swarzędz – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Swarzędz to metoda na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Poszukiwanie zainteresowanego we własnym zakresie bywa trudnym przedsięwzięciem, a szczególnie długotrwałym. Zamieszczanie anonsów, odbieranie telefonów, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich problemów, jeśli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Swarzędz. To my przejmiemy przekazanie działki finalnemu nabywcy, odciążając Cię z trudności i oddając do rąk ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Swarzędz proponuje uczciwą kwotę odkupu mieszkania. Zgoda sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego owocuje szybkim wręczeniem pieniędzy, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Swarzędz i skup domów Swarzędz – kim jesteśmy?

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym odkupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na powiększenie oferty o nowe obszary. Ofertę pomocy skierowaliśmy do sprzedających z okolicznych województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Jesteśmy w stanie dojechać w każdą część Polski, by przeanalizować nieruchomość i zaproponować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Swarzędz cieszy się zaufaniem wielu klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy po prostu nie masz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Swarzędz pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Swarzędz – 5 kroków

  Skup nieruchomości Swarzędz to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Oględziny – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni odkupić nieruchomość.
  4. Wizyta u notariusza – gdy tylko oferta napotka się z zgodą kontrahenta, w ustalonym czasie i w określonej przez klienta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu u notariusza zostanie dokonane uiszczenie zapłaty – w postaci gotówki lub na konto bankowe.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Swarzędz to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Nabycie mieszkania poprzedzone zostaje określeniem wartości nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Swarzędz przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W trakcie wizyty dokumentujemy stan domu na zdjęciach a także sporządzamy raport, w którym nakreślone są najistotniejsze plusy oraz mankamenty danej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analizująca, na bazie zgromadzonych dokumentów, ustala kwotę sprzedaży. Właściciel nieruchomości dostaje informację odnośnie ceny skupu i jego aprobata warunkuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie bądź podczas spotkania.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Swarzędz mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Swarzędz, skup domów Swarzędz oraz skup nieruchomości rolnych. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy chcesz wystawić na sprzedaż dom w zadbanym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Swarzędz. Nabędziemy też mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – wyremontowania domu na własną rękę a następnie sprzedania z profitem, a więc z ochotą nabędziemy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

  Wizyta u notariusza

  Zaakceptowanie oferty cenowej inicjuje następny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybór notariusza należy do właściciela – w żadnym razie nikogo nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może być położona w okolicy klienta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie oddalone, by zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia opłat na paliwo oraz wszelkich trudności. Odciążymy Cię też z konieczności ustalenia czasu wizyty u notariusza a także wyjaśnimy notariuszowi przedmiot sprawy, by jak najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie pieniędzy

  Wręczenie gotówki to najbardziej oczekiwany etap w procesie transakcji. Ma on miejsce, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Swarzędz zazwyczaj wręcza opłatę pod postacią gotówki, w momencie wizyty w biurze notarialnym. Otrzymanie należności od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to brak obaw, że coś będzie oszukańcze czy też na pieniądze będziemy zmuszeni wyczekiwać miesiącami. W przypadku, jeżeli sprzedający preferowałby uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, należności wpłacane są na podany numer konta – również w czasie spotkania w biurze notarialnym. Pieniądze najczęściej przychodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Obojętnie, którą możliwość przekazania ustalonej kwoty określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Swarzędz w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży nieruchomości.

  Minimum formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by tylko konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Redagujemy dokumenty i dopilnowujemy, aby akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie klient zostaje zwolniony z dużej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ