Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Włocławek

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Włocławek – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Włocławek to okazja na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy samodzielnie jest trudnym wyzwaniem, a przede wszystkim czasochłonnym. Zamieszczanie afiszów, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – masz możliwość zaoszczędzić sobie tych niedogodności, gdy tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Włocławek. To my zaangażujemy się w sprzedaż domu finalnemu klientowi, wyręczając sprzedających z problemów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Włocławek proponuje adekwatną wycenę działki. Akcept kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym uiszczeniem środków, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Włocławek oraz skup domów Włocławek – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwotnym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał stopniowo pozwoliły na rozbudowanie aktywności o kolejne obszary. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiednich województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w dowolną część Polski, by przeanalizować nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Włocławek może pochwalić się uznaniem wielu klientów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy chcesz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, musisz spłacić pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Włocławek rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Włocławek – 5 kroków

  Skup nieruchomości Włocławek to komfortowa sprzedaż domu, od której oddziela sprzedających jedynie 5 działań:

  1. Informacja – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – przyjedziemy pod wskazany adres, żeby ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Wycena – jeszcze w tym samym dniu zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy skłonni nabyć dom.
  4. Akt notarialny – jeśli propozycja napotka się z akceptem klienta, w ustalonym dniu oraz w określonej przez kontrahenta placówce notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie zawarcie umowy.
  5. Wypłata – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie zapłaty – w postaci gotówki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Włocławek to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie mieszkania zainicjowane zostaje wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Włocławek prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze aspekty, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie wizyty dokumentujemy stan domu na zdjęciach i redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają główne atuty a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja wyceniająca, na podstawie dostarczonych raportów, ustala kwotę nieruchomości. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje informację odnośnie wartości skupu i jego zaakceptowanie determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie lub osobiście.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Włocławek mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Włocławek, skup domów Włocławek a także skup działek. Kupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz sprzedać dom w dobrym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaoferujemy wsparcie, bo realizujemy także skup mieszkań z problemami Włocławek. Kupimy też nieruchomość z przeznaczeniem do odświeżenia. Wielu z naszych klientów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z planem flippingu – odremontowania mieszkania samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, stąd bez problemu zakupimy dom w każdym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Akceptacja oferty cenowej przenosi nas na następny etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Termin spotkania planowany jest z porozumieniu z kontrahentem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza należy do kontrahenta – w żadnym przypadku konkretnego nie określamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może być położona w pobliżu właściciela – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono bardzo oddalone, żeby zaoszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca oraz innych problemów. Odciążymy Państwa też z konieczności dogadania czasu spotkania w biurze notarialnym oraz wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, by możliwie najbardziej zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie pieniędzy

  Wypłata pieniędzy to najbardziej oczekiwany moment w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy obie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Włocławek zwykle wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Przyjęcie gotówki od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie oszukańcze lub na należności będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W przypadku, gdy klient preferuje wpłatę poprzez przelew, należności uiszczane są na podany numer konta – również w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Należności prawie zawsze docierają na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą formę wręczenia należności będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Włocławek w ciągu zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Przygotowujemy dokumentację i przypilnowujemy, by akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W rezultacie sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ