Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Mogielnica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Mogielnica – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Mogielnica to metoda na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Znajdywanie kupującego na własną rękę zdaje się być niełatwym wyzwaniem, a szczególnie czasochłonnym. Napisanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie tych problemów, jeśli tylko postawisz na pomoc skup nieruchomości Mogielnica. To my przejmiemy sprzedaż mieszkania finalnemu nabywcy, odciążając sprzedających z trudności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Mogielnica proponuje uczciwą propozycję cenową domu. Akcept klienta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje natychmiastowym wręczeniem środków, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Mogielnica i skup domów Mogielnica – poznaj nas

  Nasza firma wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i rosnący kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie oferty o następne lokalizacje. Ofertę współpracy zaadresowaliśmy do sprzedających z ościennych województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w każdą część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i ustalić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Mogielnica cieszy się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, zarówno sprzedających, jak i kupujących. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Mogielnica pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Mogielnica – 5 kroków

  Skup nieruchomości Mogielnica to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela sprzedających zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na podaną lokalizację, żeby obejrzeć stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia zaproponujemy kwotę, za którą możemy kupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli wycena zetknie się z zgodą kontrahenta, w umówionym czasie oraz w wybranej przez kontrahenta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce uiszczenie zapłaty – w formie gotówki lub poprzez przelew.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Mogielnica to najbardziej komfortowa sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Odkupienie mieszkania poprzedzone zostaje wyceną mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Mogielnica wykonuje szczegółową ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie oględzin archiwizujemy stan domu na zdjęciach oraz redagujemy raport, w którym przedstawione zostają główne zalety oraz negatywy danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa wyceniająca, na podstawie dostarczonych dokumentów, proponuje wartość skupu. Posiadacz nieruchomości dostaje informację dotyczącą kwoty skupu i jego decyzja warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić telefonicznie, listem bądź w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Mogielnica dzieli się skup mieszkań za gotówkę Mogielnica, skup domów Mogielnica a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz wystawić na sprzedaż dom w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź spaleniu – zaoferujemy pomoc, gdyż przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Mogielnica. Skupimy także nieruchomość z przeznaczeniem do odświeżenia. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy skupują nieruchomości z zamysłem flippingu – odświeżenia nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z profitem, a więc bez problemu zakupimy dom w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akcept oferty cenowej rozpoczyna następny etap współpracy – spotkanie w biurze notarialnym. Czas wizyty umawiany jest razem z właścicielem oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości właściciela – absolutnie żadnego nie narzucamy, choć mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację blisko klienta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przyjechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, aby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na paliwo i wszelkich niedogodności. Odciążymy Państwa także z obowiązku umówienia czasu wizyty u notariusza a także przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłek.

  Wręczenie pieniędzy

  Przekazanie należności to wyczekiwany etap w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Mogielnica zwykle uiszcza wpłatę w formie gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Odbiór pieniędzy od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli oczekiwać miesiącami. W razie, gdy klient preferowałby wpłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki wpłacane są na podany numer konta – również w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zwykle wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Bez znaczenia, którą możliwość przekazania pieniędzy wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Mogielnica w trakcie niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wynikających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę i sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny nie zawierał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje wyręczony ze znacznej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ