Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Koronowo

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Koronowo – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Koronowo to metoda na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie klienta samodzielnie bywa niełatwym zadaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Zamieszczanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie uniknąć takich problemów, jeśli tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Koronowo. To my weźmiemy na siebie przekazanie nieruchomości końcowemu nabywcy, odciążając Cię z trudności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Koronowo gwarantuje adekwatną propozycję cenową mieszkania. Wyrażenie zgody przez kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym przekazaniem środków, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Koronowo i skup domów Koronowo – poznaj nas

  Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa i coraz pokaźniejszy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na powiększenie działalności o dalsze rynki. Ofertę współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z sąsiadujących województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w jakąkolwiek część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i określić cenę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Koronowo może poszczycić się zaufaniem wielu kontrahentów, w tym sprzedających, jak i kupujących. Z przyjemnością kupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać kredyt czy po prostu nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Koronowo rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Koronowo – 5 kroków

  Skup nieruchomości Koronowo to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której dzieli Państwa zaledwie 5 działań:

  1. Zgłoszenie – zadzwoń lub napisz, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą chcesz sprzedać.
  2. Oglądanie – przybędziemy na podaną lokalizację, by ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy cenę, za którą możemy odkupić dom.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko propozycja zetknie się z akceptacją klienta, w umówionym terminie oraz w wybranej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio u notariusza zostanie dokonane przekazanie ustalonej kwoty – w formie gotówki bądź na konto bankowe.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Koronowo to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Odkupienie gruntu zainicjowane zostaje określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Koronowo prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe kwestie, które wpływają na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie wizyty dokumentujemy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy dokument, w którym opisane zostają najważniejsze atuty oraz mankamenty wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analizująca, na gruncie zgromadzonych materiałów, proponuje kwotę skupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje propozycję tyczącą się ceny skupu i jego akceptacja uzależnia to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Zaprezentowanie propozycji może zostać przeprowadzone przez telefon, listem bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Koronowo mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Koronowo, skup domów Koronowo oraz skup gruntów. Skupujemy wszystkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz sprzedać mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu bądź pożarze – zaoferujemy wsparcie, ponieważ prowadzimy też skup mieszkań z problemami Koronowo. Skupimy także mieszkanie do gruntownego remontu. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamiarem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie a później odsprzedania z zyskiem, stąd chętnie zakupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept oferty cenowej otwiera kolejny etap kupna-sprzedaży – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Czas wizyty zaplanowywany jest razem z sprzedającym a także z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii sprzedającego – absolutnie żadnego nie narzucamy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację jak najbliżej właściciela – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono dość oddalone, aby zaoszczędzić kontrahentowi czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na dojazd a także jakichkolwiek innych trudności. Zwolnimy Cię również z obowiązku ustalenia daty wizyty u notariusza a także przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum ograniczyć Państwa trud.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór gotówki to najbardziej oczekiwany moment w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Koronowo zazwyczaj wręcza wpłatę w formie gotówki, w momencie wizyty w kancelarii notarialnej. Odbiór gotówki od ręki, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami lub na pieniądze trzeba będzie czekać bez końca. W sytuacji, jeśli kontrahent woli uiszczenie należności na konto bankowe, pieniądze przelewane są na określony numer konta – również w czasie spotkania u notariusza. Należności najczęściej wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą opcję przekazania ustalonej kwoty wskaże kontrahent, dzięki skup mieszkań Koronowo w przeciągu zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co ciężko byłoby zdobyć przy klasycznej sprzedaży domu.

  Ograniczone formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby tylko konieczna cześć niezbędnych formalności, wypływających z transakcji, była pozostawiona w Państwa powinności. Opracowywujemy dokumentację jak i przypilnowujemy, aby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje wyręczony ze sporej części działań i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ