Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Piątek

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Piątek – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Piątek to metoda na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego we własnym zakresie bywa nieprostym zadaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie tych kłopotów, jeśli tylko zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Piątek. To my przejmiemy sprzedanie działki finalnemu nabywcy, wyręczając sprzedających z trudności i przekazując gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Piątek gwarantuje niezaniżoną kwotę odkupu działki. Akcept sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym uiszczeniem należności, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Piątek oraz skup domów Piątek – poznaj nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o nowe rynki. Inicjatywę współpracy zaczęliśmy kierować do klientów z okolicznych województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część kraju, by ocenić nieruchomość i zaproponować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Piątek może pochwalić się zaufaniem wielu kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, przydarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany uregulować pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co robić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Piątek pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Piątek – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Piątek to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela sprzedających tylko 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Oglądanie – dotrzemy na podaną lokalizację, aby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – nawet tego samego dnia zaoferujemy sumę, za którą możemy przyjąć nieruchomość rolną.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko propozycja napotka się z akceptem kontrahenta, w zaplanowanym czasie oraz we wskazanej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – od razu w biurze notarialnym zostanie dokonane przekazanie pieniędzy – w postaci gotówki lub poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Piątek to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie mieszkania poprzedzone jest ustaleniem ceny nieruchomości. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Piątek wykonuje szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najbardziej szczegółowe aspekty, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie spotkania dokumentujemy stan mieszkania na zdjęciach a także przygotowywujemy sprawozdanie, w którym nakreślone są główne plusy i negatywy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa analizująca, na gruncie zgromadzonych raportów, określa kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną ofertę tyczącą się wartości skupu a jego akceptacja determinuje to, czy traksakcja zostanie sfinalizowana. Zaprezentowanie oferty może zostać przeprowadzone w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Piątek obejmuje skup mieszkań za gotówkę Piątek, skup domów Piątek oraz skup działek. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz przekazać nam mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu czy też nadpaleniu – zaproponujemy pomoc, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Piątek. Nabędziemy też dom do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie a następnie sprzedaży z zyskiem, dlatego chętnie nabędziemy dom w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept wartości wyceny rozpoczyna drugi etap transakcji – dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej. Czas tego wydarzenia zaplanowywany jest z porozumieniu z właścicielem i z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do właściciela – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona maksymalnie blisko sprzedającego – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w ustalone miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo oddalone, aby zaoszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz konieczności poniesienia kosztów na dojazd i innych niedogodności. Zwolnimy Państwa także z konieczności umówienia daty spotkania w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi rodzaj sprawy, żeby do minimum zmniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie gotówki

  Wręczenie pieniędzy to wyczekiwany punkt w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obie strony podpiszą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Piątek zwykle wręcza wpłatę pod postacią gotówki, podczas wizyty w kancelarii notarialnej. Przyjęcie należności bezpośrednio, dodatkowo przy udziale notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie nieuczciwe lub na wypłatę będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W przypadku, gdy klient woli wpłatę poprzez przelew, należności wpłacane są na podany numer konta – tak samo bezpośrednio podczas spotkania w biurze notarialnym. Środki prawie zawsze wpływają na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Obojętnie, którą formę otrzymania ustalonej kwoty określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Piątek w przeciągu niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z umowy sprzedaży, leżała w Państwa powinności. Redagujemy dokumentację oraz dbamy, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ