Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lipsko

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lipsko – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Lipsko to okazja na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Szukanie klienta samodzielnie bywa niełatwym przedsięwzięciem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – masz możliwość zaoszczędzić sobie wymienionych kłopotów, jeśli tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Lipsko. To my weźmiemy na siebie sprzedanie domu końcowemu zainteresowanemu, zwalniając Cię z kłopotów i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Lipsko gwarantuje adekwatną propozycję cenową mieszkania. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje natychmiastowym uiszczeniem należności, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Lipsko i skup domów Lipsko – poznaj nas

  Nasza firma powstała kilkanaście lat temu. Początkowym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Nabywana stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał z czasem umożliwiły nam poszerzenie aktywności o dalsze obszary. Ofertę pomocy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Obecnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w jakąkolwiek część Polski, aby zobaczyć nieruchomość i ustalić kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Lipsko cieszy się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz się przeprowadzić, zdarzyła się sprawa, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lipsko pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lipsko – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Lipsko to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Cię jedynie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz przekazać.
  2. Oglądanie – przybędziemy pod wskazany adres, żeby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w dniu wizyty zaproponujemy sumę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy oferta zetknie się z zaakceptowaniem kontrahenta, w zaplanowanym czasie oraz w wybranej przez klienta siedzibie notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu u notariusza zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – w postaci gotówki lub przelewem.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Lipsko to najszybsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Przejęcie mieszkania poprzedzone jest określeniem wartości nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Lipsko prowadzi wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie aspekty, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas oględzin utrwalamy stan mieszkania na fotografiach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najistotniejsze pozytywy a także negatywy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza grupa wyceniająca, na podstawie dostarczonych dokumentów, proponuje cenę nieruchomości. Właściciel nieruchomości ma przekazaną ofertę tyczącą się kwoty skupu a jego zaakceptowanie determinuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przekazanie oferty może odbyć się przez telefon, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Lipsko obejmuje skup mieszkań za gotówkę Lipsko, skup domów Lipsko i skup gruntów. Nabywamy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub pożarze – będziemy w stanie zaproponować wycenę, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Lipsko. Kupimy też mieszkanie z przeznaczeniem do odświeżenia. Część z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają domy z planem flippingu – odremontowania nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedania z zyskiem, a więc chętnie nabędziemy nieruchomość w niedoskonałym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy inicjuje następny etap transakcji – wizytę u notariusza. Dzień tego wydarzenia zaplanowywany jest wspólnie z właścicielem a także z notariuszem. Wybranie notariusza jest w możliwości sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, chociaż możemy posłużyć radą. Siedziba notariusza może mieć lokalizację blisko kontrahenta – jako firma oferująca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo oddalone, aby oszczędzić klientowi zmarnowania czasu oraz przymusu poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca oraz innych problemów. Odciążymy Państwa też z obowiązku ustalenia terminu wizyty w biurze notarialnym oraz wyjaśnimy notariuszowi rodzaj sprawy, aby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie gotówki

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy to najmilszy krok w procesie sprzedaży nieruchomości. Ma on miejsce, gdy dwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lipsko zazwyczaj wręcza ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, w momencie wizyty w biurze notarialnym. Przyjęcie pieniędzy od ręki, w dodatku w obecności notariusza, to brak wątpliwości, że coś będzie nieuczciwe lub na należności trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W razie, gdy klient wolałby uiszczenie należności poprzez przelew, pieniądze przelewane są na podany numer konta – także w czasie spotkania w kancelarii notarialnej. Należności zwykle przychodzą na konto nie dłużej niż do 24 h. Niezależnie, którą opcję wypłaty pieniędzy wybierze sprzedający, dzięki skup mieszkań Lipsko w ciągu niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby zdobyć przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Czynimy co w naszej mocy, aby możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, płynących z umowy sprzedaży, leżała w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę oraz dopilnowujemy, żeby akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze znacznej części czynności i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ