Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Sulejów

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Sulejów – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Sulejów to sposób na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy samodzielnie zdaje się być ciężkim przedsięwzięciem, a szczególnie pochłaniającym czas. Zredagowanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie uniknąć takich niedogodności, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Sulejów. To my weźmiemy na siebie sprzedaż działki końcowemu zainteresowanemu, zwalniając właścicieli z niedogodności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Sulejów proponuje niezaniżoną propozycję cenową nieruchomości. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym uiszczeniem środków, które można przeznaczyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Sulejów oraz skup domów Sulejów – kim jesteśmy?

  Nasza firma powstała przed kilkunastoma laty. Pierwszym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i coraz większy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na powiększenie działalności o dalsze lokalizacje. Propozycję współpracy zaczęliśmy kierować do sprzedających z pobliskich województw. Obecnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w dowolną część kraju, by ocenić nieruchomość i zaproponować wartość odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Sulejów cieszy się rekomendacją wielu kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z ochotą kupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której jak najszybciej potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co poczynić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Sulejów pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Sulejów – 5 kroków

  Skup nieruchomości Sulejów to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Państwa tylko 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na miejsce, żeby obejrzeć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy w stanie odkupić mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena spotka się z zgodą właściciela, w ustalonym czasie oraz we wskazanej przez klienta siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – w formie gotówki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Sulejów to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena nieruchomości

  Przekazanie nieruchomości rozpoczęte jest określeniem wartości mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Sulejów prowadzi wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie aspekty, które rzutują na wartość nieruchomości. W trakcie oględzin archiwizujemy stan mieszkania na fotografiach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają główne atuty a także mankamenty danej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza grupa wyceniająca, na bazie przekazanych raportów, ustala kwotę odkupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje informację odnośnie ceny skupu a jego aprobata determinuje to, czy współpraca zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie oferty może zostać przeprowadzone telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Sulejów mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Sulejów, skup domów Sulejów oraz skup działek. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż mieszkanie w przyzwoitym stanie, czy po podtopieniu lub nadpaleniu – zaoferujemy pomoc, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Sulejów. Kupimy także dom która wymaga odświeżenia. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy skupują domy z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości samodzielnie a później sprzedaży z profitem, stąd z ochotą kupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Zaakceptowanie wartości wyceny otwiera kolejny etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania umawiany jest z porozumieniu z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybór notariusza jest pozostawione dla właściciela – w żadnym przypadku nikogo nie narzucamy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację blisko właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby dojechać we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, żeby zaoszczędzić sprzedającemu czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na podróż oraz jakichkolwiek innych problemów. Odciążymy Państwa także z obowiązku ustalenia daty spotkania w kancelarii notarialnej a także zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, aby do minimum zredukować Państwa trud.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Przekazanie gotówki to najbardziej oczekiwany moment w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Sulejów zwykle uiszcza należność w postaci gotówki, w czasie spotkania u notariusza. Przyjęcie należności od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na wypłatę będziemy musieli czekać bez końca. W sytuacji, gdy sprzedający życzy sobie opłatę poprzez bankowość elektroniczną, środki uiszczane są na wskazany numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze zwykle przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Niezależnie, którą możliwość wypłaty ustalonej kwoty wskaże klient, dzięki skup mieszkań Sulejów w ciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co trudno byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży domu.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z umowy sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumenty i dopilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych sformułowań. Dzięki temu klient zostaje wyręczony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ