Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nowa Słupia

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nowa Słupia – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Nowa Słupia to sposób na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być trudnym zadaniem, a nade wszystko długotrwałym. Zredagowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie tych niedogodności, gdy tylko wybierzesz ofertę skup nieruchomości Nowa Słupia. To my zaangażujemy się w sprzedaż działki końcowemu nabywcy, odciążając Cię z problemów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Słupia proponuje adekwatną wycenę działki. Akcept sprzedającego i podpisanie aktu notarialnego owocuje szybkim przekazaniem należności, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Nowa Słupia i skup domów Nowa Słupia – o nas

  Nasza firma została stworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał z czasem pozwoliły na rozbudowanie działalności o dalsze obszary. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do sprzedających z sąsiednich województw. Obecnie oferujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w dowolną część Polski, aby obejrzeć nieruchomość i zaproponować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Słupia może pochwalić się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i nabywających. Chętnie zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, musisz spłacić pożyczone pieniądze czy zwyczajnie nie masz co robić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nowa Słupia udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Słupia – jak to działa?

  Skup nieruchomości Nowa Słupia to wygodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela sprzedających jedynie 5 działań:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby przedstawić nam nieruchomość, którą planujesz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy pod wskazany adres, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni nabyć mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja zetknie się z zgodą kontrahenta, w zaplanowanym czasie oraz we wskazanej przez właściciela kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – bezpośrednio u notariusza będzie miało miejsce przekazanie należności – w formie gotówki lub przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Nowa Słupia to najlepsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie nieruchomości rozpoczęte jest ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Nowa Słupia wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na najbardziej szczegółowe cechy, które mają wpływ na wartość nieruchomości. Podczas ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego i redagujemy raport, w którym opisane zostają najważniejsze pozytywy a także minusy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analizująca, na podstawie zgromadzonych materiałów, proponuje kwotę skupu. Sprzedawca nieruchomości otrzymuje wiadomość dotyczącą kwoty skupu i jego aprobata warunkuje to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przedstawienie oferty może zostać przeprowadzone telefonicznie, poprzez wysłanie listu bądź w czasie umówionej wizyty.

  Co odkupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Słupia dzieli się skup mieszkań za gotówkę Nowa Słupia, skup domów Nowa Słupia i skup działek. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz przekazać nam nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – zaproponujemy wsparcie, bo przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Nowa Słupia. Odkupimy też nieruchomość do generalnego odremontowania. Niektórzy z naszych kontrahentów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z planem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie a później sprzedaży z zyskiem, stąd chętnie kupimy nieruchomość w jakimkolwiek stanie.

  Wizyta u notariusza

  Akcept propozycji cenowej rozpoczyna kolejny etap współpracy – wizytę u notariusza. Dzień wizyty zaplanowywany jest razem z kontrahentem oraz z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii sprzedającego – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie jakiegoś zasugerować. Kancelaria notarialna może być położona w okolicy kontrahenta – jako jednostka realizująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać we wskazane miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, aby oszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia wydatków na dojazd a także wszelkich problemów. Odciążymy Cię również z obowiązku ustalenia terminu wizyty w biurze notarialnym a także zaprezentujemy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie gotówki

  Wręczenie należności to wyczekiwany punkt w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nowa Słupia zawsze przekazuje wpłatę pod postacią gotówki, w czasie wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to pozbycie się ryzyka, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na pieniądze trzeba będzie wyczekiwać miesiącami. W przypadku, jeżeli klient woli opłatę poprzez przelew, należności przelewane są na podany numer konta – tak samo podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Środki najczęściej docierają na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę wypłaty ustalonej kwoty określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Nowa Słupia w ciągu niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, żeby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa powinności. Sporządzamy dokumenty jak i dopilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych sformułowań. W rezultacie kontrahent zostaje wyręczony ze znacznej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ