Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Lędziny

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Lędziny – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Lędziny to sposób na szybką sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie zdaje się być niełatwym przedsięwzięciem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Napisanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość oszczędzić sobie takich kłopotów, jeżeli wybierzesz propozycję skup nieruchomości Lędziny. To my weźmiemy na siebie sprzedaż domu ostatecznemu klientowi, zwalniając właścicieli z problemów i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Lędziny gwarantuje adekwatną wycenę mieszkania. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Lędziny oraz skup domów Lędziny – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na poszerzenie oferty o dalsze rynki. Ofertę współpracy skierowaliśmy do sprzedających z pobliskich województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i określić cenę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Lędziny może poszczycić się rekomendacją niezliczonej liczby kontrahentów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością zakupimy także Twoją nieruchomość. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany oddać pożyczkę czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Lędziny rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Lędziny – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Lędziny to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli Państwa jedynie 5 etapów:

  1. Zgłoszenie – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy pod wskazany adres, by ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – jeszcze tego samego dnia zaoferujemy cenę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – jeżeli wycena spotka się z zaakceptowaniem sprzedającego, w ustalonym terminie oraz we wskazanej przez sprzedającego siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, mające na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza będzie miało miejsce wręczenie pieniędzy – w postaci gotówki lub poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Lędziny to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie nieruchomości rozpoczęte jest wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Lędziny przeprowadza dokładną analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszelkie sprawy, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie spotkania archiwizujemy stan domu na zdjęciach oraz redagujemy sprawozdanie, w którym opisane są kluczowe pozytywy i negatywy wizytowanej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza sekcja analityczna, na podstawie przekazanych zapisów, ustala cenę odkupu. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się kwoty skupu i jego akceptacja determinuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie propozycji może zostać przeprowadzone telefonicznie, listownie lub w czasie umówionej wizyty.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Lędziny podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Lędziny, skup domów Lędziny i skup działek. Nabywamy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz sprzedać nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu bądź nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ przeprowadzamy również skup mieszkań z problemami Lędziny. Kupimy także mieszkanie z przeznaczeniem do odremontowania. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują domy z planem flippingu – odremontowania mieszkania na własną rękę a później sprzedania z profitem, a więc bez problemu zakupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta w kancelarii notarialnej

  Akcept propozycji cenowej przenosi nas na następny etap kupna-sprzedaży – wizytę u notariusza. Dzień tego wydarzenia ustalany jest wspólnie z właścicielem i z notariuszem. Wybór notariusza należy do klienta – absolutnie konkretnego nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może znajdować się maksymalnie blisko klienta – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć we wskazane miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, aby oszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca a także innych trudności. Odciążymy Państwa również z konieczności ustalenia daty spotkania w biurze notarialnym i przedstawimy notariuszowi szczegóły sprawy, by maksymalnie ograniczyć Państwa trud.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata gotówki to najbardziej oczekiwany punkt w procesie sprzedaży nieruchomości. Następuje on wówczas, gdy obie strony złożą podpis akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Lędziny zwykle przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy pod postacią gotówki, podczas dopełniania formalności w biurze notarialnym. Odbiór pieniędzy od ręki, na dodatek przy udziale notariusza, to pozbycie się ryzyka, że coś będzie oszukańcze lub na wypłatę trzeba będzie czekać przez długi czas. W razie, jeżeli kontrahent preferuje uiszczenie należności przelewem, należności uiszczane są na wskazany numer konta – również podczas spotkania w biurze notarialnym. Należności prawie zawsze przychodzą na konto najdłużej do 24 h. Niezależnie, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty wybierze klient, dzięki skup mieszkań Lędziny w ciągu zaledwie kilku dni spienięży on nieruchomość, co niełatwo byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży nieruchomości.

  Same niezbędne formalności

  Czynimy co w naszej mocy, by tylko konieczna cześć wszelkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, leżała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumentację i przypilnowujemy, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych zapisów. W rezultacie kontrahent zostaje odciążony ze znacznej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ