Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Świdnica

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Świdnica – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Świdnica to okazja na szybką sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie klienta samodzielnie bywa ciężkim zadaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Napisanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość oszczędzić sobie takich kłopotów, jeśli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Świdnica. To my weźmiemy na siebie sprzedanie mieszkania finalnemu klientowi, wyręczając sprzedających z trudności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Świdnica gwarantuje adekwatną propozycję cenową domu. Akcept klienta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje szybkim wręczeniem środków, które mogą posłużyć na dowolny cel.

  Skup mieszkań Świdnica i skup domów Świdnica – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała kilkanaście lat temu. Wstępnym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie dały nam szansę na poszerzenie aktywności o następne rynki. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do kontrahentów z pobliskich województw. Aktualnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przybyć w jakąkolwiek część kraju, żeby ocenić nieruchomość i określić kwotę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Świdnica może poszczycić się uznaniem ogromnej liczby kontrahentów, w tym oferujących nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy pragniesz zmienić mieszkanie, przydarzyła się okoliczność, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobowiązany uregulować kredyt czy po prostu nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Świdnica udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Świdnica – 5 kroków

  Skup nieruchomości Świdnica to wygodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której oddziela Cię tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – nawiąż kontakt, żeby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby przeanalizować stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w dniu wizyty zaoferujemy sumę, za którą możemy przyjąć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli wycena zetknie się z akceptacją właściciela, w zaplanowanym dniu oraz w określonej przez klienta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już u notariusza zostanie dokonane przekazanie należności – w formie gotówki lub na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Świdnica to najszybsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie mieszkania rozpoczęte jest ustaleniem ceny mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Świdnica wykonuje wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie analizy archiwizujemy stan domu na zdjęciach oraz sporządzamy sprawozdanie, w którym opisane są najistotniejsze plusy oraz wady wizytowanej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza sekcja wyceniająca, na podstawie przekazanych materiałów, ustala cenę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się ceny skupu a jego akceptacja uzależnia to, czy sprzedaż zostanie sfinalizowana. Przekazanie wiadomości o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem bądź w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Świdnica dzieli się skup mieszkań za gotówkę Świdnica, skup domów Świdnica i skup gruntów. Skupujemy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz wystawić na sprzedaż mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi bądź spaleniu – zaproponujemy wsparcie, bo przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Świdnica. Skupimy też nieruchomość z przeznaczeniem do remontu. Część z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamiarem flippingu – odświeżenia nieruchomości we własnym zakresie i sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu zakupimy dom w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept propozycji cenowej inicjuje kolejny etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Czas wizyty umawiany jest razem z sprzedającym i z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – w żadnym przypadku żadnego nie określamy, choć możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się w pobliżu właściciela – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość dojechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie oddalone, by oszczędzić sprzedającemu czasu oraz przykrej konieczności ponoszenia kosztów na podróż i wszelkich problemów. Wyręczymy Cię także z konieczności dogadania terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, by do minimum pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie ustalonej kwoty pieniędzy

  Odbiór należności to wyczekiwany etap w procesie współpracy. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Świdnica zawsze przekazuje ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas spotkania w biurze notarialnym. Otrzymanie pieniędzy bezpośrednio, w dodatku przy udziale notariusza, to brak wątpliwości, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na wypłatę będziemy zmuszeni wyczekiwać przez długi czas. W sytuacji, jeżeli klient woli wpłatę na konto bankowe, pieniądze przelewane są na określony numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty u notariusza. Pieniądze zwykle docierają na konto do maksymalnie 24 h. Obojętnie, którą formę otrzymania pieniędzy wybierze kontrahent, dzięki skup mieszkań Świdnica w przeciągu niemalże kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży gruntu.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, wypływających z transakcji, pozostawała w Państwa gestii. Przygotowujemy umowę i dbamy, aby akt notarialny nie zawierał dwuznacznych zapisów. W efekcie sprzedający zostaje wyręczony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ