Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Strzegom

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Strzegom – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Strzegom to metoda na szybką sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie nabywcy samodzielnie jest trudnym wyzwaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie takich kłopotów, jeżeli zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Strzegom. To my zaangażujemy się w sprzedanie działki ostatecznemu klientowi, wyręczając sprzedających z kłopotów i przekazując pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Strzegom oferuje niezaniżoną propozycję cenową nieruchomości. Zaakceptowanie kontrahenta i zawarcie aktu notarialnego kończy się szybkim wręczeniem należności, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Strzegom oraz skup domów Strzegom – poznaj nas

  Nasza działalność została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym obszarem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał stopniowo umożliwiły nam poszerzenie oferty o kolejne obszary. Propozycję współpracy zaczęliśmy kierować do kontrahentów z ościennych województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli przyjechać w jakąkolwiek część kraju, by obejrzeć nieruchomość i określić kwotę odkupienia. Skup nieruchomości za gotówkę Strzegom może pochwalić się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i kupujących. Z przyjemnością nabędziemy także Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy planujesz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany spłacić kredyt czy zwyczajnie nie masz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Strzegom udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Strzegom – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Strzegom to komfortowa sprzedaż domu, od której dzieli Cię zaledwie 5 etapów:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy cenę, za którą jesteśmy skorzy odkupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – jeżeli oferta napotka się z aprobatą klienta, w zaplanowanym czasie oraz w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, którego celem będzie sfinalizowanie transakcji.
  5. Pieniądze – już w biurze notarialnym będzie miało miejsce wręczenie ustalonej kwoty – do ręki lub poprzez przelew.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Strzegom to najbardziej komfortowa sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie gruntu zainicjowane zostaje ustaleniem ceny mieszkania. W tym celu, skup nieruchomości Strzegom prowadzi wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie aspekty, które wpływają na cenę nieruchomości. W czasie analizy utrwalamy stan mieszkania na fotografiach i przygotowywujemy dokument, w którym nakreślone zostają główne zalety i negatywy wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na podstawie dostarczonych materiałów, ustala cenę odkupu. Sprzedawca nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się kwoty skupu i jego zaakceptowanie uzależnia to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przekazanie propozycji może odbyć się telefonicznie, listem lub osobiście.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Strzegom podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Strzegom, skup domów Strzegom i skup nieruchomości rolnych. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz sprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi bądź nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ przeprowadzamy też skup mieszkań z problemami Strzegom. Skupimy też dom do generalnego odświeżenia. Niektórzy z naszych klientów to ludzie, którzy nabywają nieruchomości z zamysłem flippingu – odświeżenia domu we własnym zakresie a później sprzedaży z korzyścią dla siebie, stąd bez problemu zakupimy dom w dowolnym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera kolejny etap procesu – spotkanie u notariusza. Dzień spotkania umawiany jest wspólnie z sprzedającym oraz z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla klienta – w żadnym razie żadnego nie określamy, aczkolwiek mamy możliwość jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może być położona maksymalnie blisko kontrahenta – jako grupa realizująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w ustalone miejsce, nawet jeżeli będzie ono znacznie odległe, żeby zaoszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przymusu poniesienia opłat na dojazd i jakichkolwiek innych trudności. Wyręczymy Cię też z konieczności dogadania daty spotkania w biurze notarialnym a także przybliżymy notariuszowi założenia sprawy, by do minimum zmniejszyć Państwa wysiłki.

  Przekazanie gotówki

  Odbiór należności to najprzyjemniejszy krok w procesie współpracy. Ma on miejsce, gdy obie strony zawrą akt notarialny, przygotowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Strzegom zwykle wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas spotkania u notariusza. Wręczenie ustalonej kwoty pieniędzy bezpośrednio, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się obaw, że coś będzie nieuczciwe lub na ustaloną kwotę pieniędzy trzeba będzie oczekiwać miesiącami. W przypadku, jeśli kontrahent preferowałby wpłatę na konto bankowe, środki wpłacane są na wskazany numer konta – także podczas spotkania w biurze notarialnym. Należności najczęściej docierają na konto nie dłużej niż do 24 h. Obojętnie, którą formę otrzymania należności określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Strzegom w przeciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby uzyskać przy klasycznej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z kupna – sprzedaży, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Opracowywujemy umowę oraz sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. W rezultacie sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ