Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Nowy Targ

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Nowy Targ – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Nowy Targ to okazja na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie nabywcy na własną rękę jest niełatwym przedsięwzięciem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zredagowanie anonsów, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – możesz oszczędzić sobie wymienionych niedogodności, jeżeli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Nowy Targ. To my przejmiemy przekazanie nieruchomości końcowemu zainteresowanemu, wyręczając właścicieli z problemów i oddając do rąk gotówkę. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Targ proponuje uczciwą wycenę mieszkania. Wyrażenie zgody przez właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się natychmiastowym uiszczeniem środków, które mogą być przeznaczone na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Nowy Targ oraz skup domów Nowy Targ – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została utworzona kilkanaście lat temu. Pierwotnym obszarem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał stopniowo pozwoliły na powiększenie oferty o kolejne rynki. Inicjatywę pomocy zaadresowaliśmy do klientów z sąsiadujących województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w dowolną część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i zaproponować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Targ cieszy się pozytywną opinią niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy planujesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz gotówki, musisz uregulować pożyczone pieniądze czy najzwyczajniej nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Nowy Targ pomoże.

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Targ – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Nowy Targ to dogodna sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Cię zaledwie 5 działań:

  1. Informacja – zadzwoń lub napisz, by przedstawić nam nieruchomość, którą zamierzasz przekazać.
  2. Oględziny – przyjedziemy pod wskazany adres, aby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet tego samego dnia przedstawimy sumę, za którą jesteśmy skorzy kupić mieszkanie.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja napotka się z akceptem kontrahenta, w zaplanowanym dniu i w wybranej przez sprzedającego kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – do ręki albo na konto bankowe.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Nowy Targ to najszybsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie nieruchomości rozpoczęte jest określeniem wartości domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Nowy Targ prowadzi szczegółową analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które wpływają na wartość nieruchomości. W trakcie wizyty dokumentujemy stan domu na fotografiach i przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane zostają kluczowe atuty a także mankamenty wizytowanej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analizująca, na gruncie dostarczonych raportów, określa kwotę odkupu. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się kwoty skupu i jego zaakceptowanie warunkuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Zaprezentowanie oferty może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, poprzez wysłanie listu bądź osobiście.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Targ mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Nowy Targ, skup domów Nowy Targ a także skup działek. Odkupujemy wszystkie nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz przekazać nam mieszkanie w dobrym stanie, czy po powodzi czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować pomoc, ponieważ realizujemy także skup mieszkań z problemami Nowy Targ. Nabędziemy również dom do generalnego remontu. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie a następnie sprzedania z zyskiem, stąd bez problemu kupimy nieruchomość w niezadowalającym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Zaakceptowanie propozycji cenowej przenosi nas na drugi etap kupna-sprzedaży – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień wizyty planowany jest razem z właścicielem i z notariuszem. Wskazanie notariusza jest w możliwości właściciela – w żadnym razie żadnego nie określamy, chociaż możemy podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może być położona jak najbliżej właściciela – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo odległe, żeby zaoszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia kosztów na dotarcie do miejsca oraz wszelkich problemów. Odciążymy Cię także z obowiązku dogadania terminu wizyty w kancelarii notarialnej a także zaprezentujemy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby maksymalnie zredukować Państwa wysiłki.

  Przekazanie należności

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to wyczekiwany punkt w procesie kupna-sprzedaży. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Nowy Targ zazwyczaj wręcza wpłatę w formie gotówki, podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Przyjęcie ustalonej kwoty pieniędzy od razu, w dodatku w obecności notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie wbrew ustaleniom czy też na pieniądze trzeba będzie oczekiwać przez długi czas. W przypadku, jeśli klient wolałby uiszczenie należności przelewem, pieniądze przelewane są na podany numer konta – także w trakcie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Pieniądze zazwyczaj przychodzą na konto najdłużej do 24 godzin. Bez znaczenia, którą formę otrzymania ustalonej kwoty będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Nowy Targ w przeciągu zaledwie kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby możliwie najmniejsza cześć wszystkich formalności, wynikających z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Sporządzamy umowę oraz dopilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał niejasnych sformułowań. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony ze znacznej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ