Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Krosno Odrzańskie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Krosno Odrzańskie – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Krosno Odrzańskie to okazja na ekspresową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie kupującego na własną rękę bywa nieprostym zadaniem, a przede wszystkim wymagającym czasu. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, wizyty nabywców – możesz zaoszczędzić sobie tych niedogodności, jeśli tylko postawisz na propozycję skup nieruchomości Krosno Odrzańskie. To my zaangażujemy się w odsprzedanie mieszkania ostatecznemu zainteresowanemu, odciążając Cię z niedogodności i wręczając należności. Skup nieruchomości za gotówkę Krosno Odrzańskie oferuje niezaniżoną wycenę mieszkania. Zgoda kontrahenta i sporządzenie aktu notarialnego kończy się błyskawicznym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które mogą posłużyć na wymarzony cel.

  Skup mieszkań Krosno Odrzańskie oraz skup domów Krosno Odrzańskie – poznaj nas

  Nasza firma została utworzona przed kilkunastoma laty. Pierwszym miejscem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz wzrastający kapitał stopniowo umożliwiły nam rozbudowanie aktywności o kolejne obszary. Ofertę pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z pobliskich województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w dowolną część Polski, żeby przeanalizować nieruchomość i określić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Krosno Odrzańskie cieszy się rekomendacją wielu kontrahentów, tak właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Chętnie odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego, jesteś zobligowany oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie wiesz co zrobić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Krosno Odrzańskie rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Krosno Odrzańskie – jak to działa?

  Skup nieruchomości Krosno Odrzańskie to dogodna sprzedaż domu, od której rozdziela Państwa tylko 5 etapów:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przybędziemy na podaną lokalizację, żeby obejrzeć stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Wycena – nawet tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy w stanie nabyć mieszkanie.
  4. Spotkanie u notariusza – gdy tylko propozycja spotka się z aprobatą kontrahenta, w umówionym terminie i we wskazanej przez klienta siedzibie notarialnej odbędzie się spotkanie, którego celem będzie podpisanie dokumentów.
  5. Gotówka – już u notariusza będzie miało miejsce przekazanie zapłaty – w formie gotówki albo poprzez przelew.

  Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Krosno Odrzańskie to najwygodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Nabycie własności rozpoczęte jest wyceną domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Krosno Odrzańskie wykonuje wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na najdrobniejsze sprawy, które mają wpływ na cenę nieruchomości. Podczas wizyty dokumentujemy stan domu na fotografiach oraz przygotowywujemy sprawozdanie, w którym opisane są główne pozytywy oraz minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analityczna, na bazie dostarczonych zapisów, ustala kwotę sprzedaży. Posiadacz nieruchomości dostaje propozycję tyczącą się kwoty skupu i jego akcept determinuje to, czy współpraca dojdzie do skutku. Zaprezentowanie informacji o cenie może zostać przeprowadzone przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Krosno Odrzańskie podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Krosno Odrzańskie, skup domów Krosno Odrzańskie oraz skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy zamierzasz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po powodzi lub pożarze – zaoferujemy pomoc, bo realizujemy również skup mieszkań z problemami Krosno Odrzańskie. Nabędziemy również nieruchomość do gruntownego remontu. Wielu z naszych kontrahentów to ludzie, którzy kupują nieruchomości z zamysłem flippingu – wyremontowania domu we własnym zakresie a następnie sprzedania z zyskiem, dlatego chętnie kupimy dom w niedoskonałym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akceptacja wartości wyceny rozpoczyna następny etap współpracy – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania zaplanowywany jest razem z właścicielem i z notariuszem. Wybranie notariusza jest pozostawione dla kontrahenta – absolutnie konkretnego nie określamy, aczkolwiek jesteśmy w stanie posłużyć radą. Kancelaria notarialna może mieć lokalizację maksymalnie blisko klienta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w umówione miejsce, bez względu na to, że będzie ono stosunkowo oddalone, by zaoszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przykrej konieczności poniesienia wydatków na dotarcie do miejsca oraz wszelkich problemów. Odciążymy Państwa też z konieczności ustalenia czasu spotkania w kancelarii notarialnej oraz zaprezentujemy notariuszowi założenia sprawy, żeby jak najbardziej zredukować Państwa wysiłek.

  Odbiór pieniędzy

  Wypłata gotówki to wyczekiwany moment w procesie transakcji. Przychodzi na niego czas, gdy obydwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Krosno Odrzańskie zazwyczaj uiszcza ustaloną kwotę pieniędzy w formie gotówki, podczas spotkania u notariusza. Otrzymanie gotówki bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to brak ryzyka, że coś będzie nieuczciwe albo na wypłatę będziemy musieli czekać tygodniami. W razie, jeśli klient preferuje wpłatę poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na wskazany numer konta – również podczas dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Należności zazwyczaj dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wypłaty pieniędzy określi kontrahent, dzięki skup mieszkań Krosno Odrzańskie w przeciągu zaledwie kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży mieszkania.

  Niewiele formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby jedynie konieczna cześć wszystkich formalności, płynących z sprzedaży nieruchomości, była pozostawiona w Państwa powinności. Sporządzamy dokumentację i dbamy, by akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych fragmentów. W efekcie klient zostaje zwolniony ze sporej części obowiązków i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ