Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Sułkowice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Sułkowice – gotówka od ręki

Skup nieruchomości Sułkowice to okazja na natychmiastową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Znajdywanie kupującego samodzielnie jest trudnym zadaniem, a przede wszystkim pochłaniającym czas. Napisanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – jesteś w stanie zaoszczędzić sobie takich niedogodności, jeśli zdecydujesz się na propozycję skup nieruchomości Sułkowice. To my zaangażujemy się w sprzedanie nieruchomości końcowemu klientowi, zwalniając Cię z trudności i oddając do rąk należności. Skup nieruchomości za gotówkę Sułkowice gwarantuje adekwatną propozycję cenową działki. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego owocuje błyskawicznym wręczeniem środków, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

Skup mieszkań Sułkowice oraz skup domów Sułkowice – o nas

Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym nabywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa oraz coraz większy kapitał stopniowo pozwoliły na poszerzenie działalności o nowe tereny. Propozycję pomocy zaczęliśmy kierować do klientów z sąsiadujących województw. Dzisiaj realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy dojechać w każdą część kraju, aby ocenić nieruchomość i określić wartość skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Sułkowice może poszczycić się zaufaniem niezliczonej liczby klientów, w tym właścicieli nieruchomości, jak i nabywających. Z przyjemnością odkupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz kupić nowe lokum, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz gotówki, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy po prostu nie wiesz co poczynić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Sułkowice pomoże.

Skup nieruchomości za gotówkę Sułkowice – 5 kroków

Skup nieruchomości Sułkowice to wygodna sprzedaż domu, od której dzieli Cię tylko 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, żeby zaprezentować nam nieruchomość, którą chcesz wystawić na sprzedaż.
  2. Oględziny – dotrzemy na podaną lokalizację, by ocenić stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w dniu wizyty zaproponujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – gdy tylko wycena spotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w umówionym dniu i w określonej przez kontrahenta kancelarii notarialnej odbędzie się spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – od razu u notariusza będzie miało miejsce przekazanie ustalonej kwoty – w postaci gotówki albo na konto bankowe.

Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Sułkowice to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

Wycena wartości

Odkupienie mieszkania poprzedzone zostaje określeniem wartości nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Sułkowice wykonuje wnikliwą analizę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie aspekty, które rzutują na cenę nieruchomości. W czasie wizyty utrwalamy stan nieruchomości przy pomocy aparatu fotograficznego a także redagujemy raport, w którym opisane są najważniejsze zalety i minusy danej nieruchomości. W dalszej kolejności, nasza grupa analizująca, na bazie przekazanych dokumentów, proponuje kwotę skupu. Właściciel nieruchomości dostaje wiadomość odnośnie wartości skupu i jego akceptacja uzależnia to, czy współpraca dojdzie do skutku. Przekazanie informacji o cenie może odbyć się w trakcie rozmowy telefonicznej, listem lub w trakcie spotkania.

Co skupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Sułkowice mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Sułkowice, skup domów Sułkowice oraz skup działek. Nabywamy dowolne nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz wysprzedać nieruchomość w przyzwoitym stanie, czy po powodzi czy też nadpaleniu – zaoferujemy wsparcie, ponieważ realizujemy też skup mieszkań z problemami Sułkowice. Kupimy także dom do gruntownego remontu. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości we własnym zakresie i sprzedania z zyskiem, stąd z przyjemnością kupimy dom w niedoskonałym stanie.

Wizyta w kancelarii notarialnej

Wyrażenie akceptacji wobec wartości wyceny inicjuje następny etap kupna-sprzedaży – spotkanie w biurze notarialnym. Termin spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z właścicielem oraz z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza jest w możliwości kontrahenta – w żadnym razie konkretnego nie określamy, aczkolwiek możemy jakiegoś zasugerować. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w pobliżu kontrahenta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce mamy możliwość przybyć w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono bardzo oddalone, by zaoszczędzić właścicielowi czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na podróż i jakichkolwiek innych niedogodności. Odciążymy Państwa także z obowiązku ustalenia czasu wizyty u notariusza a także przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, żeby maksymalnie pomniejszyć Państwa wysiłek.

Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

Wręczenie gotówki to najmilszy etap w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony podpiszą akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Sułkowice zwykle uiszcza wpłatę w formie gotówki, w trakcie wizyty w biurze notarialnym. Wręczenie pieniędzy od razu, dodatkowo w obecności notariusza, to brak obaw, że cokolwiek będzie wbrew ustaleniom czy też na pieniądze będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W razie, gdy sprzedający woli uiszczenie należności poprzez bankowość elektroniczną, należności wpłacane są na wskazany numer konta – także w czasie spotkania w biurze notarialnym. Należności zwykle dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Niezależnie, którą opcję otrzymania pieniędzy określi sprzedający, dzięki skup mieszkań Sułkowice w przeciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co trudno byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży gruntu.

Tylko podstawowe formalności

Czynimy co w naszej mocy, by jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wypływających z transakcji, była pozostawiona w Państwa obowiązku. Redagujemy dokumenty oraz sprawujemy kontrolę nad tym, aby akt notarialny pozbawiony był niejasnych fragmentów. W efekcie kontrahent zostaje odciążony ze sporej części czynności i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ