Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Mysłowice

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Mysłowice – gotówka od ręki

  Skup nieruchomości Mysłowice to metoda na szybką sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie klienta samodzielnie bywa nieprostym zadaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zamieszczanie ogłoszeń, odbieranie telefonów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć wymienionych problemów, jeśli postawisz na pomoc skup nieruchomości Mysłowice. To my przejmiemy odsprzedanie działki ostatecznemu nabywcy, zwalniając sprzedających z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Mysłowice proponuje adekwatną wycenę nieruchomości. Zgoda właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się szybkim wręczeniem środków, które mogą być przeznaczone na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Mysłowice i skup domów Mysłowice – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym terenem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Nabywana stabilność finansowa i coraz większy kapitał stopniowo dały nam szansę na poszerzenie oferty o następne lokalizacje. Propozycję pomocy zaadresowaliśmy do właścicieli nieruchomości z okolicznych województw. Dzisiaj prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przybyć w jakąkolwiek część Polski, by przeanalizować nieruchomość i zaproponować cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Mysłowice może pochwalić się zaufaniem ogromnej liczby kontrahentów, tak sprzedających, jak i nabywających. Z ochotą kupimy także Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, zdarzyła się okoliczność, w której jak najszybciej potrzebujesz gotówki, jesteś zobowiązany spłacić pożyczkę czy zwyczajnie nie masz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Mysłowice rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Mysłowice – jak to działa?

  Skup nieruchomości Mysłowice to komfortowa sprzedaż nieruchomości rolnych, od której rozdziela sprzedających jedynie 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, aby zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz wystawić na sprzedaż.
  2. Ocena – dotrzemy pod wskazany adres, by ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu zaoferujemy sumę, za którą możemy przyjąć mieszkanie.
  4. Akt notarialny – jeżeli oferta napotka się z zgodą klienta, w zaplanowanym terminie i w określonej przez kontrahenta siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – od razu w kancelarii notarialnej, w siedzibie notariusza nastąpi wręczenie zapłaty – do ręki bądź przelewem.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Mysłowice to najwygodniejsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Ustalanie ceny

  Odkupienie gruntu poprzedzone zostaje określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Mysłowice prowadzi dokładną ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które mają wpływ na kwotę odkupu nieruchomości. W trakcie oględzin dokumentujemy stan domu na fotografiach i redagujemy dokument, w którym nakreślone są najważniejsze zalety oraz wady oglądniętej nieruchomości. W kolejnym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie dostarczonych dokumentów, określa cenę skupu. Posiadacz nieruchomości otrzymuje propozycję odnośnie ceny skupu a jego decyzja warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić w rozmowie telefonicznej, listem lub w trakcie spotkania.

  Przedmiot skupu

  Skup nieruchomości za gotówkę Mysłowice podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Mysłowice, skup domów Mysłowice oraz skup nieruchomości rolnych. Kupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez względu na to, czy planujesz sprzedać dom w przyzwoitym stanie, czy po zalaniu lub nadpaleniu – zaproponujemy wycenę, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Mysłowice. Odkupimy też nieruchomość do generalnego remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – wyremontowania domu samodzielnie i odsprzedania z korzyścią dla siebie, stąd z przyjemnością kupimy mieszkanie w każdym stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Akcept zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na kolejny etap współpracy – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Termin spotkania umawiany jest razem z klientem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do sprzedającego – absolutnie konkretnego nie narzucamy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Kancelaria notarialna może znajdować się maksymalnie blisko właściciela – jako jednostka prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono stosunkowo odległe, aby zaoszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz konieczności poniesienia wydatków na podróż a także innych niedogodności. Zwolnimy Państwa też z obowiązku umówienia terminu spotkania w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi założenia sprawy, żeby możliwie najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

  Wręczenie należności

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najprzyjemniejszy moment w procesie transakcji. Następuje on w momencie, gdy dwie strony opatrzą podpisem akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Mysłowice najczęściej uiszcza opłatę pod postacią gotówki, w czasie dopełniania formalności w biurze notarialnym. Przyjęcie gotówki bezpośrednio, w dodatku w obecności notariusza, to eliminacja ryzyka, że coś będzie oszukańcze albo na wypłatę trzeba będzie wyczekiwać tygodniami. W przypadku, jeśli właściciel woli opłatę przelewem, należności przelewane są na podany numer konta – również podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Należności najczęściej wpływają na konto do maksymalnie 24 h. Niezależnie, którą możliwość wręczenia ustalonej kwoty będzie wolał klient, dzięki skup mieszkań Mysłowice w przeciągu niemalże kilku dni zyska on środki finansowe, co ciężko byłoby uzyskać przy tradycyjnej sprzedaży nieruchomości.

  Ograniczone formalności

  Robimy wszystko, by możliwie najmniejsza cześć wszelkich formalności, dotyczących transakcji, była pozostawiona w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty i przypilnowujemy, by akt notarialny nie posiadał dwuznacznych zapisów. Dzięki temu sprzedający zostaje zwolniony z dużej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ