Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Łęczyca

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

1. Skontaktuj się z nami
2. Oczekuj na wizytę i wycenę
3. Zaakceptuj ofertę cenową
4. Podpisz umowę

Skup nieruchomości Łęczyca – gotówka od ręki

Skup nieruchomości Łęczyca to sposób na ekspresową sprzedaż każdej nieruchomości. Szukanie klienta we własnym zakresie zdaje się być ciężkim wyzwaniem, a nade wszystko pochłaniającym czas. Zamieszczanie ogłoszeń, rozmowy z klientami, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie takich problemów, jeśli zdecydujesz się na pomoc skup nieruchomości Łęczyca. To my zaangażujemy się w odsprzedanie domu końcowemu klientowi, zwalniając sprzedających z kłopotów i przekazując należności. Skup nieruchomości za gotówkę Łęczyca zawsze przedstawia uczciwą wycenę nieruchomości. Wyrażenie zgody przez sprzedającego i sporządzenie aktu notarialnego skutkuje ekspresowym wręczeniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na dowolny cel.

Skup mieszkań Łęczyca oraz skup domów Łęczyca – kim jesteśmy?

Nasza działalność została utworzona kilkanaście lat temu. Wstępnym obszarem, na którym skupywaliśmy domy, była stolica. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał z czasem dały nam szansę na rozbudowanie aktywności o nowe rynki. Propozycję pomocy skierowaliśmy do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Obecnie podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w jakąkolwiek część kraju, aby obejrzeć nieruchomość i określić wartość odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Łęczyca może pochwalić się rekomendacją ogromnej liczby klientów, tak właścicieli nieruchomości, jak i odkupujących. Z przyjemnością zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy chcesz się przeprowadzić, nadarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz wsparcia finansowego, musisz spłacić pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co zrobić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Łęczyca udzieli wsparcia.

Skup nieruchomości za gotówkę Łęczyca – poznaj zasady działania

Skup nieruchomości Łęczyca to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli sprzedających tylko 5 działań:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by przedstawić nam nieruchomość, którą chcesz przekazać.
  2. Ocena – dotrzemy pod wskazany adres, żeby zobaczyć stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu przedstawimy kwotę, za którą jesteśmy w stanie odkupić nieruchomość.
  4. Akt notarialny – jeżeli wycena spotka się z zaakceptowaniem kontrahenta, w umówionym dniu oraz w określonej przez klienta kancelarii notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już u notariusza zostanie dokonane wręczenie ustalonej kwoty – w formie gotówki bądź poprzez przelew.

Przekonaj się, że skup mieszkań za gotówkę Łęczyca to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

Ustalanie ceny

Przekazanie własności zainicjowane jest wyceną domu. Aby było to możliwe, skup nieruchomości Łęczyca prowadzi wnikliwą ocenę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszelkie kwestie, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas ekspertyzy utrwalamy stan nieruchomości na zdjęciach a także redagujemy sprawozdanie, w którym przedstawione zostają najważniejsze pozytywy a także minusy danej nieruchomości. Następnie, nasza grupa wyceniająca, na podstawie dostarczonych materiałów, ustala cenę skupu. Posiadacz nieruchomości dostaje ofertę odnośnie wartości skupu a jego akceptacja warunkuje to, czy współpraca zostanie sfinalizowana. Przedstawienie oferty może odbyć się przez telefon, poprzez wysłanie listu czy też w trakcie spotkania.

Co skupujemy?

Skup nieruchomości za gotówkę Łęczyca podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Łęczyca, skup domów Łęczyca a także skup nieruchomości rolnych. Odkupujemy jakiekolwiek nieruchomości. Bez znaczenia jest to, czy chcesz sprzedać dom w zadbanym stanie, czy po zalaniu czy też nadpaleniu – będziemy w stanie zaproponować wsparcie, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Łęczyca. Nabędziemy też nieruchomość z przeznaczeniem do remontu. Niektórzy z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują domy z planem flippingu – odświeżenia nieruchomości samodzielnie a w dalszej kolejności sprzedaży z zyskiem, dlatego bez problemu zakupimy mieszkanie w niedoskonałym stanie.

Spotkanie z notariuszem

Akceptacja zaproponowanej sumy pieniędzy otwiera następny etap współpracy – spotkanie w kancelarii notarialnej. Czas spotkania zaplanowywany jest z porozumieniu z kontrahentem a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym przypadku żadnego nie narzucamy, chociaż mamy możliwość posłużyć radą. Kancelaria notarialna może znajdować się w okolicy klienta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przybyć w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono bardzo oddalone, żeby zaoszczędzić kontrahentowi zmarnowania czasu oraz konieczności ponoszenia opłat na dotarcie do miejsca oraz wszystkich innych niedogodności. Wyręczymy Państwa również z konieczności umówienia terminu spotkania w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi założenia sprawy, aby jak najbardziej pomniejszyć Państwa wysiłki.

Odbiór pieniędzy

Przekazanie gotówki to najbardziej oczekiwany moment w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy dwie strony złożą podpis akt notarialny, zredagowany przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Łęczyca zawsze wręcza ustaloną kwotę pieniędzy w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności u notariusza. Przyjęcie należności bezpośrednio, dodatkowo w obecności notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe albo na należności będziemy musieli wyczekiwać tygodniami. W przypadku, gdy kontrahent preferowałby uiszczenie należności na konto bankowe, należności wpłacane są na określony numer konta – również bezpośrednio podczas wizyty w biurze notarialnym. Środki prawie zawsze wpływają na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą opcję wręczenia należności będzie wolał kontrahent, dzięki skup mieszkań Łęczyca w ciągu zaledwie kilku dni zdobędzie on gotówkę, co niełatwo byłoby zdobyć przy zwykłej sprzedaży domu.

Ograniczone formalności

Czynimy co w naszej mocy, by możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wypływających z sprzedaży nieruchomości, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy umowę i dbamy, by akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych sformułowań. W efekcie kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części działań i oszczędza czas.

Kontakt

Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

Dostępność:
Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
TEL: +48 799 399 875
biuro@skupnieruchomosci.org
Imię

Adres e-mail

Telefon kontaktowy

Miejscowość

Typ nieruchomości

Powierzchnia nieruchomości

Inne informacje (opcjonalne)

ZADZWOŃ