Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ząbkowice Śląskie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ząbkowice Śląskie – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Ząbkowice Śląskie to metoda na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Szukanie zainteresowanego samodzielnie zdaje się być nieprostym zadaniem, a zwłaszcza pochłaniającym czas. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – masz możliwość uniknąć tych problemów, gdy tylko zdecydujesz się na ofertę skup nieruchomości Ząbkowice Śląskie. To my weźmiemy na siebie przekazanie mieszkania ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając Cię z problemów i przekazując ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Ząbkowice Śląskie gwarantuje adekwatną wycenę mieszkania. Zgoda kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego kończy się szybkim wręczeniem środków, które mogą posłużyć na upragniony cel.

  Skup mieszkań Ząbkowice Śląskie oraz skup domów Ząbkowice Śląskie – kim jesteśmy?

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Początkowym miejscem, na którym odkupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał z czasem dały nam szansę na powiększenie oferty o nowe rynki. Inicjatywę współpracy zaadresowaliśmy do klientów z okolicznych województw. Aktualnie prowadzimy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część Polski, by przeanalizować nieruchomość i zaoferować wartość sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Ząbkowice Śląskie cieszy się zaufaniem wielu klientów, tak oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie kupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy pragniesz się przeprowadzić, nadarzyła się okoliczność, w której natychmiastowo potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy zwyczajnie nie wiesz co poczynić z otrzymaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ząbkowice Śląskie udzieli wsparcia.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ząbkowice Śląskie – poznaj zasady działania

  Skup nieruchomości Ząbkowice Śląskie to dogodna sprzedaż nieruchomości rolnych, od której dzieli sprzedających tylko 5 kroków:

  1. Zainteresowanie – skontaktuj się, by zaprezentować nam nieruchomość, którą planujesz spieniężyć.
  2. Ocena – przybędziemy na miejsce, aby przeanalizować stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – zazwyczaj w tym samym dniu podamy cenę, za którą jesteśmy w stanie przyjąć dom.
  4. Spotkanie u notariusza – jeśli wycena napotka się z akceptacją klienta, w ustalonym czasie i we wskazanej przez kontrahenta siedzibie notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu zawarcie umowy.
  5. Wypłata – już w biurze notarialnym nastąpi przekazanie zapłaty – w postaci gotówki lub przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Ząbkowice Śląskie to najszybsza sprzedaż każdej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie nieruchomości poprzedzone zostaje wyceną nieruchomości. W tym celu, skup nieruchomości Ząbkowice Śląskie prowadzi dokładną ocenę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na najbardziej szczegółowe sprawy, które rzutują na wartość nieruchomości. Podczas oględzin archiwizujemy stan domu przy pomocy aparatu fotograficznego a także przygotowywujemy dokument, w którym przedstawione zostają najważniejsze atuty a także wady wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza grupa analityczna, na podstawie zgromadzonych raportów, proponuje kwotę odkupu. Właściciel nieruchomości dostaje ofertę tyczącą się ceny skupu i jego decyzja determinuje to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przekazanie informacji o cenie może nastąpić przez telefon, poprzez wysłanie listu bądź podczas spotkania.

  Co możesz nam zaoferować?

  Skup nieruchomości za gotówkę Ząbkowice Śląskie mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Ząbkowice Śląskie, skup domów Ząbkowice Śląskie i skup działek. Odkupujemy dowolne nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy pragniesz wysprzedać dom w dobrym stanie, czy po powodzi bądź pożarze – zaproponujemy pomoc, bo realizujemy też skup mieszkań z problemami Ząbkowice Śląskie. Nabędziemy także nieruchomość która wymaga odświeżenia. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy odkupują domy z zamysłem flippingu – wyremontowania mieszkania we własnym zakresie i odsprzedania z profitem, stąd bez problemu kupimy nieruchomość w dowolnym stanie.

  Wizyta w biurze notarialnym

  Akceptacja propozycji cenowej inicjuje kolejny etap współpracy – dopełnienie formalności w biurze notarialnym. Termin spotkania umawiany jest z porozumieniu z właścicielem a także z notariuszem. Wybranie notariusza leży w gestii kontrahenta – w żadnym przypadku konkretnego nie wskazujemy, chociaż mamy możliwość podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może znajdować się maksymalnie blisko kontrahenta – jako firma prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce możemy przyjechać w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, aby zaoszczędzić właścicielowi zmarnowania czasu oraz przymusu ponoszenia wydatków na dotarcie do miejsca i wszelkich problemów. Odciążymy Państwa także z obowiązku umówienia czasu wizyty w kancelarii notarialnej i przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby do minimum zredukować Państwa trud.

  Odbiór ustalonej kwoty pieniędzy

  Wypłata ustalonej kwoty pieniędzy to najbardziej oczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Ma on miejsce, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ząbkowice Śląskie zawsze uiszcza opłatę pod postacią gotówki, w momencie wizyty w biurze notarialnym. Przyjęcie gotówki bezpośrednio, dodatkowo w towarzystwie notariusza, to pozbycie się obaw, że coś będzie nieuczciwe albo na pieniądze trzeba będzie oczekiwać bez końca. W razie, jeśli kontrahent wolałby opłatę poprzez przelew, pieniądze przelewane są na określony numer konta – tak samo w czasie wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze prawie zawsze dochodzą na konto do maksymalnie 24 godzin. Niezależnie, którą opcję wypłaty ustalonej kwoty wskaże sprzedający, dzięki skup mieszkań Ząbkowice Śląskie w ciągu niespełna kilku dni zyska on środki finansowe, co niełatwo byłoby osiągnąć przy tradycyjnej sprzedaży domu.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, żeby jak najmniejsza cześć wszystkich formalności, dotyczących kupna – sprzedaży, pozostawała w Państwa gestii. Sporządzamy dokumenty oraz dopilnowujemy, aby akt notarialny nie posiadał niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu kontrahent zostaje wyręczony ze sporej części czynności i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ