Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Kolonowskie

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Kolonowskie – szybka transakcja

  Skup nieruchomości Kolonowskie to sposób na natychmiastową sprzedaż Twojej nieruchomości. Szukanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być niełatwym przedsięwzięciem, a szczególnie długotrwałym. Zamieszczanie anonsów, rozmowy z klientami, umawianie spotkań – masz możliwość zaoszczędzić sobie takich problemów, jeśli postawisz na propozycję skup nieruchomości Kolonowskie. To my przejmiemy sprzedaż działki końcowemu klientowi, odciążając właścicieli z trudności i oddając do rąk pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Kolonowskie zawsze przedstawia adekwatną kwotę odkupu działki. Zgoda klienta i sporządzenie aktu notarialnego owocuje ekspresowym uiszczeniem pieniędzy, które mogą być przeznaczone na dowolny cel.

  Skup mieszkań Kolonowskie i skup domów Kolonowskie – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna została stworzona przed kilkunastoma laty. Wstępnym miejscem, na którym skupywaliśmy nieruchomości, była stolica. Ugruntowująca się stabilność finansowa oraz coraz pokaźniejszy kapitał po pewnym czasie pozwoliły na powiększenie aktywności o dalsze lokalizacje. Ofertę wsparcia zaadresowaliśmy do klientów z pobliskich województw. Dziś podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przyjechać w jakąkolwiek część Polski, żeby obejrzeć nieruchomość i ustalić kwotę skupu. Skup nieruchomości za gotówkę Kolonowskie cieszy się zaufaniem ogromnej liczby klientów, zarówno oferujących nieruchomości, jak i odkupujących. Chętnie zakupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, nadarzyła się okoliczność, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany oddać kredyt czy po prostu nie wiesz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Kolonowskie rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Kolonowskie – 5 kroków

  Skup nieruchomości Kolonowskie to komfortowa sprzedaż mieszkania, od której dzieli sprzedających zaledwie 5 kroków:

  1. Zgłoszenie – nawiąż kontakt, by przedstawić nam nieruchomość, którą pragniesz sprzedać.
  2. Oglądanie – przyjedziemy na podaną lokalizację, aby ocenić stan oferowanej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – jeszcze w tym samym dniu zaproponujemy cenę, za którą jesteśmy skorzy kupić nieruchomość rolną.
  4. Akt notarialny – jeśli propozycja zetknie się z zaakceptowaniem kontrahenta, w zaplanowanym terminie oraz w określonej przez kontrahenta kancelarii notarialnej zostanie zorganizowane spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – już w biurze notarialnym nastąpi uiszczenie ustalonej kwoty – w postaci gotówki bądź przelewem.

  Doświadcz, że skup mieszkań za gotówkę Kolonowskie to najdogodniejsza sprzedaż dowolnej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przekazanie domu poprzedzone zostaje wyceną mieszkania. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Kolonowskie prowadzi szczegółową ocenę stanu nieruchomości. Kierujemy uwagę na wszystkie cechy, które rzutują na wartość nieruchomości. W czasie spotkania utrwalamy stan domu na zdjęciach a także sporządzamy sprawozdanie, w którym nakreślone są najistotniejsze atuty a także minusy oglądniętej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza ekipa wyceniająca, na gruncie przekazanych raportów, ustala wartość odkupu. Posiadacz nieruchomości ma przekazaną propozycję dotyczącą ceny skupu i jego decyzja uzależnia to, czy sprzedaż zakończy się sukcesem. Przedstawienie informacji o cenie może nastąpić telefonicznie, listownie bądź podczas spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Kolonowskie podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Kolonowskie, skup domów Kolonowskie oraz skup działek. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy chcesz sprzedać dom w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też pożarze – zaproponujemy wsparcie, gdyż prowadzimy również skup mieszkań z problemami Kolonowskie. Odkupimy też nieruchomość która wymaga odświeżenia. Niektórzy z naszych kupujących to ludzie, którzy skupują domy z zamiarem flippingu – wyremontowania nieruchomości na własną rękę a później sprzedaży z zyskiem, stąd chętnie nabędziemy mieszkanie w jakimkolwiek stanie.

  Spotkanie w kancelarii notarialnej

  Wyrażenie akceptacji wobec oferty cenowej otwiera następny etap współpracy – wizytę u notariusza. Dzień spotkania zaplanowywany jest razem z sprzedającym a także z notariuszem. Dokonanie wyboru notariusza należy do kontrahenta – w żadnym przypadku konkretnego nie narzucamy, aczkolwiek mamy możliwość podsunąć propozycję. Placówka notarialna może mieć lokalizację blisko kontrahenta – jako grupa oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie przybyć w umówione miejsce, nawet jeśli będzie ono znacznie odległe, by oszczędzić kontrahentowi straty czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na podróż a także wszelkich trudności. Odciążymy Państwa też z konieczności dogadania czasu wizyty u notariusza oraz przybliżymy notariuszowi przedmiot sprawy, aby możliwie najbardziej ograniczyć Państwa wysiłek.

  Przekazanie gotówki

  Przekazanie gotówki to najmilszy krok w procesie transakcji. Następuje on wówczas, gdy obie strony opatrzą podpisem akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Kolonowskie najczęściej uiszcza wpłatę w postaci gotówki, w momencie dopełniania formalności w kancelarii notarialnej. Wręczenie pieniędzy od razu, na dodatek w towarzystwie notariusza, to wyzbycie się obaw, że cokolwiek będzie nieuczciwe lub na pieniądze trzeba będzie wyczekiwać tygodniami. W sytuacji, gdy sprzedający preferowałby opłatę poprzez przelew, należności uiszczane są na określony numer konta – również podczas wizyty w biurze notarialnym. Pieniądze zazwyczaj wpływają na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą możliwość otrzymania należności będzie wolał sprzedający, dzięki skup mieszkań Kolonowskie w ciągu niemalże kilku dni powiększy on budżet, co trudno byłoby osiągnąć przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Robimy wszystko, aby jedynie konieczna cześć niezbędnych formalności, wynikających z transakcji, leżała w Państwa obowiązku. Opracowywujemy dokumenty i dbamy, żeby akt notarialny nie zawierał niejasnych sformułowań. W efekcie sprzedający zostaje odciążony ze sporej części obowiązków i zyskuje czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ