Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Ustroń

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Ustroń – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Ustroń to sposób na natychmiastową sprzedaż dowolnej nieruchomości. Poszukiwanie kupującego we własnym zakresie zdaje się być niełatwym zadaniem, a szczególnie wymagającym czasu. Zamieszczanie afiszów, przeprowadzanie rozmów, spotkania z nabywcami – możesz zaoszczędzić sobie tych kłopotów, jeżeli wybierzesz pomoc skup nieruchomości Ustroń. To my zaangażujemy się w sprzedaż działki finalnemu klientowi, zwalniając właścicieli z niedogodności i wręczając pieniądze. Skup nieruchomości za gotówkę Ustroń zawsze przedstawia uczciwą wycenę działki. Zaakceptowanie kontrahenta i podpisanie aktu notarialnego skutkuje błyskawicznym przekazaniem ustalonej kwoty pieniędzy, które można przeznaczyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Ustroń oraz skup domów Ustroń – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna powstała kilkanaście lat temu. Pierwotnym miejscem, na którym skupywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Ugruntowująca się stabilność finansowa jak i coraz większy kapitał po jakimś czasie dały nam szansę na poszerzenie działalności o dalsze lokalizacje. Inicjatywę współpracy zaczęliśmy kierować do właścicieli nieruchomości z sąsiednich województw. Aktualnie realizujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Mamy możliwość przybyć w każdą część kraju, aby ocenić nieruchomość i zaoferować kwotę sprzedaży. Skup nieruchomości za gotówkę Ustroń może pochwalić się uznaniem niezliczonej liczby kontrahentów, zarówno sprzedających, jak i nabywających. Chętnie zakupimy również Twoją nieruchomość. Bez znaczenia jest to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, przydarzyła się sprawa, w której bezzwłocznie potrzebujesz pieniędzy, jesteś zobligowany uregulować pożyczkę czy najzwyczajniej nie masz co robić z odziedziczoną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Ustroń rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Ustroń – 5 kroków

  Skup nieruchomości Ustroń to dogodna sprzedaż domu, od której dzieli Państwa jedynie 5 kroków:

  1. Informacja – skontaktuj się, aby zaprezentować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oglądnięcie – przyjedziemy na miejsce, żeby przeanalizować stan omawianej nieruchomości.
  3. Oferta cenowa – nawet w tym samym dniu podamy sumę, za którą jesteśmy skłonni kupić nieruchomość rolną.
  4. Wizyta u notariusza – jeśli propozycja spotka się z akceptem sprzedającego, w zaplanowanym dniu i we wskazanej przez klienta placówce notarialnej będzie miało miejsce spotkanie, mające na celu podpisanie dokumentów.
  5. Pieniądze – bezpośrednio w biurze notarialnym zostanie dokonane wręczenie pieniędzy – do ręki albo poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Ustroń to najwygodniejsza sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości!

  Wycena wartości

  Nabycie własności zainicjowane zostaje określeniem wartości domu. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Ustroń przeprowadza szczegółową analizę stanu nieruchomości. Zwracamy uwagę na wszystkie kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie analizy utrwalamy stan domu na zdjęciach i redagujemy dokument, w którym przedstawione są główne plusy i minusy danej nieruchomości. Na dalszym etapie, nasza sekcja analityczna, na bazie zgromadzonych raportów, określa kwotę skupu. Właściciel nieruchomości otrzymuje ofertę dotyczącą kwoty skupu a jego akcept warunkuje to, czy traksakcja dojdzie do skutku. Przedstawienie propozycji może odbyć się przez telefon, listem czy też w czasie umówionej wizyty.

  Czym jesteśmy zainteresowani?

  Skup nieruchomości za gotówkę Ustroń podzielony jest na skup mieszkań za gotówkę Ustroń, skup domów Ustroń i skup nieruchomości rolnych. Kupujemy wszelkie nieruchomości. Bez względu na to, czy zamierzasz wystawić na sprzedaż nieruchomość w zadbanym stanie, czy po powodzi czy też pożarze – zaproponujemy pomoc, ponieważ przeprowadzamy także skup mieszkań z problemami Ustroń. Odkupimy także nieruchomość do generalnego odświeżenia. Wielu z naszych kupujących to ludzie, którzy odkupują mieszkania z zamiarem flippingu – odremontowania nieruchomości na własną rękę a w dalszej kolejności sprzedaży z korzyścią dla siebie, a więc z ochotą kupimy dom w dowolnym stanie.

  Spotkanie z notariuszem

  Wyrażenie akceptacji wobec zaproponowanej sumy pieniędzy przenosi nas na następny etap kupna-sprzedaży – wizytę w biurze notarialnym. Dzień wizyty umawiany jest wspólnie z sprzedającym a także z notariuszem. Wskazanie notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym razie konkretnego nie wskazujemy, chociaż możemy jakiegoś zasugerować. Placówka notarialna może mieć lokalizację w okolicy klienta – jako grupa prowadząca skup nieruchomości w całej Polsce nie stanowi dla nas problemu, aby przyjechać w umówione miejsce, nawet jeżeli będzie ono stosunkowo oddalone, żeby oszczędzić właścicielowi straty czasu oraz przymusu poniesienia opłat na podróż a także wszelkich problemów. Odciążymy Cię też z konieczności umówienia daty wizyty w kancelarii notarialnej oraz przedstawimy notariuszowi przedmiot sprawy, aby do minimum zmniejszyć Państwa trud.

  Wręczenie gotówki

  Wypłata należności to wyczekiwany punkt w procesie współpracy. Następuje on wówczas, gdy obydwie strony zawrą akt notarialny, udostępniony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Ustroń zawsze uiszcza opłatę w formie gotówki, w momencie wizyty u notariusza. Wręczenie gotówki od ręki, dodatkowo przy udziale notariusza, to eliminacja obaw, że coś będzie wbrew ustaleniom albo na pieniądze trzeba będzie czekać tygodniami. W razie, jeśli właściciel woli uiszczenie należności poprzez przelew, środki wpłacane są na podany numer konta – także bezpośrednio podczas wizyty w biurze notarialnym. Należności najczęściej docierają na konto najdłużej do 24 h. Obojętnie, którą formę wręczenia pieniędzy określi klient, dzięki skup mieszkań Ustroń w ciągu niespełna kilku dni zdobędzie on gotówkę, co ciężko byłoby osiągnąć przy klasycznej sprzedaży mieszkania.

  Same niezbędne formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, aby możliwie najmniejsza cześć niezbędnych formalności, wynikających z umowy sprzedaży, pozostawała w Państwa obowiązku. Przygotowujemy dokumentację jak i sprawujemy kontrolę nad tym, by akt notarialny pozbawiony był niejednoznacznych fragmentów. Dzięki temu sprzedający zostaje wyręczony ze sporej części działań i oszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ