Prowadzimy skup mieszkań
do remontu na terenie
całego kraju

Zrób to, aby uzyskać pieniądze i przeznaczyć je na ważny dla siebie cel. Brzydkie, zaniedbane i wymagające remontu
mieszkanie wciąż możesz sprzedać!f
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Jakie mieszkania nas interesują?

  Prowadzimy skup nieruchomości do remontu – każdy rodzaj. Są to mieszkania, domu, lokale użytkowe i kamienice. Martwisz się że stan techniczny twojej nieruchomości nie zachęci nas do jej kupienia? Spokojnie! Daj nam szanse obejrzeć ten obiekt. Skontaktuj się z nami, uzgodnij termin wizyty i czekaj na naszą decyzję. Jeśli uznamy że skup mieszkań do remontu może nam się opłacić, odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy swoją ofertę.

  Skup lokali do remontu

  Lokale użytkowe, przeznaczone na handel, usługi lub produkcję to łakomy kąsek dla wielu inwestorów. Szczególnie jeśli ich lokalizacja jest ciekawa, to stan techniczny odgrywa drugorzędną rolę. Posiadasz taki lokal, który jednak wymaga gruntownego odświeżenia? Daj nam o tym znać. Sprawdzimy go i poinformujemy w jakiej cenie możemy go od ciebie odkupić. Pieniądze za to otrzymasz gotówką lub przelewem na konto.

  Skup mieszkań do remontu, a ich stan techniczny

  W dalszym ciągu obawiasz się że stan techniczny twojego mieszkania lub domu nie pozwoli na jego sprzedaż?

  Brak okien

  Wybite lub zniszczone okna nie są przeszkodą do tego, by wykonać skup nieruchomości. Do remontu trafiają domy i mieszkania w znacznie gorszym stanie.

  Zniszczony dach

  Przeciekający dach, niepełne pokrycie dachowe lub uszkodzona konstrukcja więźby dachowej – to poważny problem. Ale nie dla nas. Odkupimy taki dom od ciebie.

  Instalacje do wymiany

  Skup lokali do remontu obejmuje również te nieruchomości, w których instalacje trzeba wymienić na nowe. Dotyczy to instalacji wod-kan, gazowych i elektrycznych.

  Tynki i podłogi w złym stanie

  Stare tynki wapienne, drewniane podłogi i stropy – one również mogą wymagać wymiany. Zajmiemy się tym, abyś mógł sprzedać nam mieszkanie lub dom w dobrej cenie.

  Stare ogrzewanie c.o.

  Prowadzimy także skup mieszkań do remontu, ogrzewanych kotłami na węgiel lub piecami kaflowymi. Ich stan techniczny nie ma dla nas znaczenia.

  Zaniedbana działka

  Teren ogrodu i działki, na której znajduje się obiekt nie robi dobrego wrażenia? Oferujemy również skup takich nieruchomości, płacąc za nie gotówką do ręki.

  Nieruchomość z lokatorem

  Oferujemy Państwu skup nieruchomości do remontu, również z lokatorami. Nasza oferta jest wyjątkowa i unikalna na rynku pod tym względem.

  Brak podziału nieruchomości

  Jesteś współwłaścicielem w nieruchomości do remontu? Chcesz nam sprzedać udziały w niej? Nie ma sprawy. Chętnie je od ciebie odkupimy – zapytaj o cenę.

  Pomoc prawna przy transakcji

  Konieczność przeprowadzenia remontu to nie jedyny problem, z którym ma do czynienia twoja nieruchomość? Rozumiemy to. Musisz wiedzieć że zatrudniamy znakomitych prawników, którzy mogą udzielić ci profesjonalnej pomocy prawnej we wszystkich zagadnieniach dotyczących nieruchomości i prawa własności. Dzięki nim, uda się rozwiązać każdy problem, również ten, który od dawna spędzał Ci sen z powiek. Przekonaj się co mamy do zaoferowania.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ