Sprawdź czym jest
skup nieruchomości Złoty Stok

Dowiedz się jak działamy oraz ile korzyści możemy Ci dać

  Imię

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy

  Miejscowość

  Typ nieruchomości

  Powierzchnia nieruchomości

  Inne informacje (opcjonalne)

  1. Skontaktuj się z nami
  2. Oczekuj na wizytę i wycenę
  3. Zaakceptuj ofertę cenową
  4. Podpisz umowę

  Skup nieruchomości Złoty Stok – pieniądze od ręki

  Skup nieruchomości Złoty Stok to metoda na ekspresową sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości. Poszukiwanie kupującego na własną rękę bywa nieprostym wyzwaniem, a przede wszystkim długotrwałym. Zredagowanie anonsów, przeprowadzanie rozmów, wizyty nabywców – jesteś w stanie oszczędzić sobie takich niedogodności, jeżeli wybierzesz ofertę skup nieruchomości Złoty Stok. To my przejmiemy sprzedaż mieszkania ostatecznemu zainteresowanemu, wyręczając sprzedających z trudności i wręczając ustaloną sumę pieniędzy. Skup nieruchomości za gotówkę Złoty Stok gwarantuje uczciwą propozycję cenową działki. Zaakceptowanie właściciela i sporządzenie aktu notarialnego kończy się szybkim wypłaceniem należności, które mogą posłużyć na jakikolwiek cel.

  Skup mieszkań Złoty Stok i skup domów Złoty Stok – o nas

  Nasza grupa inwestycyjna wykiełkowała przed kilkunastoma laty. Pierwotnym obszarem, na którym nabywaliśmy mieszkania, była Warszawa. Zwiększająca się stabilność finansowa jak i wzrastający kapitał z czasem pozwoliły na poszerzenie oferty o następne lokalizacje. Inicjatywę wsparcia skierowaliśmy do kontrahentów z okolicznych województw. Dzisiaj podejmujemy już skup nieruchomości w całej Polsce. Możemy przyjechać w każdą część kraju, żeby zobaczyć nieruchomość i ustalić cenę odkupu. Skup nieruchomości za gotówkę Złoty Stok może poszczycić się zaufaniem ogromnej liczby klientów, zarówno właścicieli nieruchomości, jak i kupujących. Chętnie odkupimy też Twoją nieruchomość. Bez względu na to, czy zamierzasz zmienić mieszkanie, zdarzyła się sytuacja, w której pilnie potrzebujesz pieniędzy, musisz oddać pożyczone pieniądze czy po prostu nie masz co zrobić z przekazaną w spadku nieruchomością – skup mieszkań Złoty Stok rozwiąże problem.

  Skup nieruchomości za gotówkę Złoty Stok – jak to działa?

  Skup nieruchomości Złoty Stok to komfortowa sprzedaż nieruchomości, od której oddziela Cię jedynie 5 działań:

  1. Zainteresowanie – zadzwoń lub napisz, by zaoferować nam nieruchomość, którą zamierzasz sprzedać.
  2. Oględziny – przybędziemy na miejsce, aby ocenić stan sprzedawanej nieruchomości.
  3. Propozycja cenowa – zazwyczaj tego samego dnia zaoferujemy kwotę, za którą jesteśmy skłonni przyjąć dom.
  4. Akt notarialny – w przypadku, gdy wycena napotka się z aprobatą klienta, w ustalonym terminie oraz w określonej przez klienta placówce notarialnej zostanie przeprowadzone spotkanie, które będzie miało na celu sfinalizowanie transakcji.
  5. Gotówka – bezpośrednio w biurze notarialnym nastąpi wręczenie należności – do ręki bądź poprzez bankowość elektroniczną.

  Zobacz, że skup mieszkań za gotówkę Złoty Stok to najdogodniejsza sprzedaż Twojej nieruchomości!

  Wycena wartości

  Przejęcie własności zainicjowane jest wyceną nieruchomości. Aby tego dokonać, skup nieruchomości Złoty Stok prowadzi wnikliwą ekspertyzę stanu nieruchomości. Skierowywujemy uwagę na wszystkie kwestie, które mają wpływ na cenę nieruchomości. W czasie oględzin dokumentujemy stan domu na zdjęciach i sporządzamy raport, w którym przedstawione są najistotniejsze zalety i negatywy wizytowanej nieruchomości. Następnie, nasza grupa wyceniająca, na gruncie dostarczonych materiałów, ustala wartość nieruchomości. Właściciel nieruchomości dostaje propozycję dotyczącą ceny skupu a jego akcept warunkuje to, czy sprzedaż dojdzie do skutku. Przedstawienie oferty może nastąpić w trakcie rozmowy telefonicznej, listownie czy też w trakcie spotkania.

  Co skupujemy?

  Skup nieruchomości za gotówkę Złoty Stok mieści w sobie skup mieszkań za gotówkę Złoty Stok, skup domów Złoty Stok oraz skup działek. Nabywamy jakiekolwiek nieruchomości. Nie ma znaczenia, czy planujesz wystawić na sprzedaż nieruchomość w dobrym stanie, czy po podtopieniu czy też spaleniu – będziemy w stanie zaproponować wycenę, gdyż realizujemy także skup mieszkań z problemami Złoty Stok. Odkupimy również dom do gruntownego odremontowania. Wielu z naszych nabywcow to ludzie, którzy nabywają mieszkania z zamysłem flippingu – odświeżenia domu samodzielnie a później sprzedania z korzyścią dla siebie, a więc chętnie kupimy mieszkanie w dowolnym stanie.

  Podpisanie aktu notarialnego

  Akcept wartości wyceny inicjuje drugi etap kupna-sprzedaży – wizytę w kancelarii notarialnej. Dzień spotkania ustalany jest wspólnie z kontrahentem i z notariuszem. Wybór notariusza leży w gestii sprzedającego – w żadnym razie żadnego nie wskazujemy, choć jesteśmy w stanie podsunąć propozycję. Siedziba notariusza może mieć lokalizację w okolicy klienta – jako jednostka oferująca skup nieruchomości w całej Polsce jesteśmy w stanie dojechać w ustalone miejsce, nawet jeśli będzie ono dość oddalone, by oszczędzić sprzedającemu straty czasu oraz przymusu poniesienia kosztów na dotarcie do miejsca oraz innych niedogodności. Zwolnimy Cię również z konieczności dogadania terminu spotkania w biurze notarialnym a także wyjaśnimy notariuszowi szczegóły sprawy, żeby do minimum zredukować Państwa trud.

  Przekazanie pieniędzy

  Wypłata gotówki to wyczekiwany krok w procesie kupna-sprzedaży. Następuje on wówczas, gdy dwie strony zawrą akt notarialny, sporządzony przez notariusza. Skup nieruchomości za gotówkę Złoty Stok zawsze wręcza opłatę pod postacią gotówki, w trakcie spotkania w biurze notarialnym. Otrzymanie gotówki bezpośrednio, w dodatku w towarzystwie notariusza, to eliminacja wątpliwości, że coś będzie niezgodne z ustaleniami czy też na ustaloną kwotę pieniędzy będziemy musieli wyczekiwać bez końca. W razie, jeżeli sprzedający woli wpłatę poprzez przelew, pieniądze wpłacane są na określony numer konta – także bezpośrednio podczas spotkania w kancelarii notarialnej. Środki najczęściej dochodzą na konto nie dłużej niż do 24 godzin. Bez znaczenia, którą możliwość wypłaty ustalonej kwoty wybierze klient, dzięki skup mieszkań Złoty Stok w trakcie niemalże kilku dni powiększy on budżet, co niełatwo byłoby uzyskać przy zwykłej sprzedaży mieszkania.

  Tylko podstawowe formalności

  Podejmujemy wszelkie działania, by tylko konieczna cześć wszystkich formalności, dotyczących transakcji, leżała w Państwa gestii. Redagujemy dokumenty oraz sprawujemy kontrolę nad tym, żeby akt notarialny pozbawiony był dwuznacznych zapisów. W efekcie kontrahent zostaje odciążony z dużej części działań i zaoszczędza czas.

  Kontakt

  Jeśli chcesz szybko sprzedać, a nie długo sprzedawać to nasza oferta jest skrojona pod twoje potrzeby. Zadzwoń już teraz lub wypełnij formularz i bezstresowo sprzedaj swoją nieruchomość. Im więcej szczegółów podasz tym dokładniejszą wycenę otrzymasz.

  Dostępność:
  Poniedziałek - Piątek - 10:00 - 17:00
  TEL: +48 799 399 875
  biuro@skupnieruchomosci.org

   Imię

   Adres e-mail

   Telefon kontaktowy

   Miejscowość

   Typ nieruchomości

   Powierzchnia nieruchomości

   Inne informacje (opcjonalne)

   ZADZWOŃ